Pratrūko: buvęs žalgirietis keiksmažodžiais apipylė jam priekaištavusius krepšinio gerbėjus

Penktadienį Artūro Gudaičio atstovaujama Sankt Peterburgo „Zenit“ ekipa iškovojo nelengvą pergalę Eurolygoje.

K.C. Riversas (su kamuoliu) liejo įsiūtį socialiniame tinkle.<br>Scanpix nuotr.

Feb 20, 2021, 11:21 AM, atnaujinta Feb 20, 2021, 11:28 AM

Rusijos klubas išvykoje po atkaklios kovos 76:75 (22:16, 26:20, 13:20, 15:19) palaužė Belgrado „Crvena zvezda“ krepšininkus.

Likus žaisti 31 sek. iki ketvirtojo kėlinio pabaigos priekyje dar buvo aikštelės šeimininkai.

A.Gudaitis stojo prie baudų metimų linijos, pataikė pirmąją baudą, antrąją prametė, tačiau rusai atkovojo kamuolį puolime, o Kevinas Pangosas smeigė tritaškį – 76:75.

„Crvena zvezda“ krepšininkams nepavyko sėkmingai užpulti varžovų krepšio ir likus 2 sek. iki ketvirtojo kėlinio pabaigos specialiai pažeidė taisykles prieš buvusį žalgirietį K.C. Riversą.

Visgi „Zenit“ gynėjo pirmasis baudos metimas skriejo pro šalį. Norėdamas nebesuteikti progos varžovams paprašyti minutės pertraukėlės jis tyčia prametė ir antrąjį metimą.

Toks amerikiečio sprendimas pasiteisino ir Rusijos ekipai pavyko iškovoti pergalę.

Tačiau ne visi suprato paskutiniojo K.C.Riverso sprendimo.

Po dvikovos gynėjas skundėsi, kad jį užplūdo nepasitenkinę krepšinio gerbėjai, tikinantys, kad amerikietis specialiai prametė baudos metimą tam, kad padėtų lažybų bendrovėms.

Po tokių pareiškimų „Zenit“ gynėjas nusprendė nebetylėti ir išliejo pyktį socialiniame tinkle „Twitter“.

„Daugiau nebesiųskite man suknistų žinučių apie tai, kaip aš pasisavinu jūsų pinigus. Dinkite iš čia!“ , – rašė K.C.Riversas.

Kiek vėliau gynėjas kitą pranešimą, kuriame paaiškino savo sprendimą specialiai pramesti baudos metimą.

„Jei būčiau įmetęs, turėtume dviejų taškų pranašumą ir varžovai būtų galėję paprašyti minutės pertraukėlės bei išsimesti kamuolį iš vidurio aikštelės. Jie turėjo likusias beveik 3 sekundes, todėl prametimo atveju jiems nebūtų užtekę laiko persivaryti kamuolį per aikštelę. Tai buvo loginis krepšinio sprendimas“, – teigė amerikietis.

A.Gudaitis rungtynėse žaidė 27 minutes, per jas pelnė 9 taškus, atkovojo 6 kamuolius ir surinko 17 naudingumo balų.

Šiuo metu „Zenit“ rikiuojasi septintoje Eurolygos turnyrinės lentelės pozicijoje.