Smagios žinios sulaukęs D. Sabonis buvo rezultatyvus, bet „Pacers“ pergalei to nepakako

NBA čempionate naktį iš penktadienio į šeštadienį Domantas Sabonio atstovaujama „Indiana Pacers“ (15/16) komanda išvykoje nusileido „Boston Celtics“ (16/17) ekipai 112:118 (31:32, 29:29, 24:31, 28:26), nors lietuvis buvo rezultatyviausias svečių gretose.

D.Sabonis pelnė 24 taškus.<br> AP/Scanpix nuotr.

Feb 27, 2021, 7:01 AM, atnaujinta Feb 27, 2021, 7:53 AM

Prieš rungtynes D.Sabonis sulaukė smagios žinios, kad antrus metus iš eilės dalyvaus NBA Visų žvaigždžių, nes pakeis traumuotą Keviną Durantą.

Per rungtynes Bostone 24-erių lietuvis per 37 min. surinko 24 taškus (6/9 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 9/10 baudų), atkovojo 6 kamuolius, atliko 9 rezultatyviais perdavimus ir 2 sykius suklydo.

Rungtynių pabaigoje likus 23 sek. D.Sabonis pataikė laimingą tritaškį, kai kamuolys atšoko nuo lanko ant lentos viršaus ir dukart pašokęs įkrito į krepšį.

Rezultatas tapo 112:115, tačiau „Celtics“ pergalę įtvirtino Kemba Walkeris.

Pirmojo kėlinio pradžioje D.Sabonis gavo nesportinę pražangą, kai atakuodamas trenkėsi į vokietį Danielį Theisą.

„Pacers“ trečiajame kėlinyje atsiliko dviženkliu skirtumu ir visąlaik vijosi Bostono ekipą, tačiau pritrūko laiko, nors D.Sabonis ėmėsi iniciatyvos ir po pertrauko surinko 18 iš 24 savo taškų.

„Celtics“: Kemba Walkeris 32, Danielis Theisas 17, Jaylenas Brownas 15.

„Pacers“: Domantas Sabonis 24 (9 rez. perd.), Justinas Holiday 19 (5/9 tritaškių), Mylesas Turneris 17 (10 atk. kam.), Aaronas Holiday 15, Malcolmas Brogdonas 12.