„Lokomotiv“ išvengė gėdingos baigties Europos taurėje

Triuškinančią pergalę Europos taurės Top 16 etapo F grupėje iškovojo Krasnodaro „Lokomotiv“ (2/3) ekipa, kuri leidžia rusų klubui galvoti apie aukščiausią poziciją. Krasnodaro atstovai išvykoje 83:61 (22:14, 26:14, 19:15, 15:19) sutriuškino Paryžiaus „Metropolitans 92“ (3/2) klubą ir atsirevanšavo už pralaimėjimą pirma rate. Jei Rusijos komanda būtų nusileidusi, ji liktų paskutinė grupėje, nepriklausomai nuo likusių akistatų.

Mindaugas Kuzminskas<br>lokobasket.com nuotr.

Mar 3, 2021, 10:42 PM

Starto penkete kovojęs Mantas Kalnietis nebuvo itin rezultatyvus – per 28 minutės jis pelnė 3 taškus (0/1 dvitaškio, 1/6 tritaškių), atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Mindaugas Kuzminskas per 26 minutes įmetė 9 taškus (3/5 dvitaškių, 1/3 tritaškių), atkovojo 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

„Lokomotiv“ atsirevanšavo oponentams ir turi tarpusavio persvarą, nes prancūzai išvykoje buvo laimėję 83:79.

„Lokomotiv“: Nigelas Williamsas-Gossas 19, Willas Cummingsas 18, Kevinas Hervey 12, Drew Gordonas (11 atk.) ir Mindaugas Kuzminskas po 9.

„Metropolitans 92“: Anthony Brownas 15, Maxime‘as Roosas 12 (3/5 tritaškių), Brandonas Brownas 11.