„Chimki“ neiškovojo antrosios pergalės iš eilės Eurolygoje – tragiškai sužaidę lemiamą kėlinį krito nuo ALBA

Šią savaitę skambiausios Eurolygos pergalės autorius autsaideris Maskvos srities „Chimki“ klubas penktadienį siekė padaryti tai, ko šiame sezone dar nedarė – laimėti du mačus iš eilės. Po pergalės prieš Madrido „Real“ maskviečiai savo aikštėje varžėsi su taip pat tarp autsaiderių esančiu Berlyno ALBA klubu. Tačiau blogai sužaistas rusų ketvirtasis kėlinys sužlugdė visas svajones – ALBA sutriuškino šeimininkus 100:81 (20:25, 21:22, 27:20, 32:14).

Aleksejus Švedas<br> bckhimki. nuotr.
Aleksejus Švedas<br>Twitter nuotr.
Daugiau nuotraukų (3)

Mar 5, 2021, 6:53 PM, atnaujinta Mar 5, 2021, 9:04 PM

Du su pusę kėlinio „Chimki“ diktavo sąlygas, o tai darė Jordano Mickey pagalba – žaidėjas įspūdingai žaidė ir per du kėlinius pelnė 19 taškų.

Baigiantis trečiam kėliniui vokiečiai vis dėlto ne tik sumažino atsilikimą nuo 46:56 iki 62:67, tačiau ir rezultatą persvėrė 68:67.

Ketvirtasis kėlinys priklausė ALBA, kuri labai greitai tritaškiais išsiveržė į priekį ir nurūko nepavejamai.

Įspūdingą mačą sužaidė ALBA švedas M.Erikssonas, per 30 minučių pelnęs 36 taškus (1/3 dvitaškių, 10/13 tritaškių, 4/4 baudų metimų), atkovojęs 4 kamuolius ir surinkęs net 41 naudingumo balą.

Švedijos krepšininkas prisijungė prie Eurolygos rekordininkų bei tapo vos trečiuoju krepšininku, kuriam pavyko sumesti 10 tritaškių per vieną mačą.

Anksčiau tuo pasižymėjo tik Andrew Goudelockas (atstovaudamas Stambulo „Fenerbahce“) ir Shane‘as Larkinas (dukart – Stambulo „Anadolu Efes“).

„Chimki“: Jordanas Mickey 29 (12/16 dvitaškių, 9 atk. kam.), Aleksejus Švedas 15 (3/12 tritaškių, 2/10 dvitaškių, 7 atk. kam., 12 rez. perd.), Errickas McCollumas 12 (2/6 tritaškių), Sergejus Karasiovas 7.

ALBA: Marcusas Erikssonas 36 (10/13 tritaškių), Simone Fontecchio (3/5 tritaškių) ir Luke‘as Sikma (8 atk. kam.) po 18, Peytonas Siva (9 rez. perd., 3/6 tritaškių) ir Benas Lammersas (5 atk. kam.) po 11.

Po 17 pralaimėjimų iš eilės „Chimki“ antradienį netikėtai 78:77 parklupdė sėkmingai žaidžiantį Madrido „Real“ klubą.

Dabar Maskvos srities ekipa savo sąskaitoje turi vos 3 laimėjimus, antrąją pergalę iškovoję dar praėjusių metų lapkričio mėnesį prieš Sankt Peterburgo „Zenit“.

Algų jau tris mėnesius negaunantys Rusijos klubo žaidėjai priversti trauktis iš komandos.

Su ekipa dar šių metų pradžioje atsisveikino ir buvęs strategas Rimas Kurtinaitis bei jo asistentai Giedrius Kurtinaitis, Robertas Kuncaitis bei Evaldas Kondratavičius.

Ne ką geresnė situacija su laimėjimais ir Vokietijos komandoje – tiesa, po labai geros pergalingos atkarpos ALBA savo sąskaitoje turi 10 įskaitinių taškū, tačiau per pastarąsias 13 akistatų Berlyno komanda laimėjo vos tris kartus.

Praėjusiame ture klubas tris kėlinius priešinosi Sankt Peterburgo „Zenit“ atstovams, tačiau nusileido 71:87.