„Fenerbachce“ raumenys dar labiau padidėjo – neatsilaikė ir ASVEL

Iš Kauno be nieko antradienį išvykusi šešių pergalių seriją palaidojusi Vilerbano ASVEL ekipa penktadienio vakarą namie kovėsi su Edgaro Ulanovo atstovaujama Stambulo „Fenerbahce“ ir nusileido jai 86:90 (18:20, 20:20, 22:19, 26:31).

Vilerbano ASVEL žaidėjai<br>G. Bitvinsko nuotr.

Mar 5, 2021, 10:06 PM, atnaujinta Mar 6, 2021, 12:36 AM

Viskas sprendėsi ketvirto kėlinio paskutinėmis minutėmis – Nando de Colo suteikė svečiams trijų taškų pranašumą – 84:81.

Nors prancūzai ir  išlygino rezulatą, tas pats N.de Colo įsūdė lemiamą tritaškį.

N.De Colo per 31 minutę pelnė 24 taškus (6/10 dvitaškių, 3/5 tritaškių, 3/3 baudų metimų), atkovojo4 kamuolius.

Po praleisto pirmojo savaitės mačo į rikiuotę grįžo Edgaras Ulanovas - jis per 11 minučių taškų nepelnė (0/1 tritaškio), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir surinko naudingumo balą.

ASVEL: Davidas Lighty 15 (3/3 tritaškių), Norrisas Cole‘as ir Ismaelis Bako (5 atk. kam.) po 14, Williamas Howardas 12 (2/7 tritaškių), Guerschonas Yabusele 10, Moustapha Fallas 9.

„Fenerbahce“: Nando De Colo 24 (3/5 tritaškių, 6 rez. perd.), Marko Guduričius (3/8 tritaškių) ir DyShawnas Pierre‘as po 13, Kyle‘as O‘Quinnas 11 (4/5 dvitaškių), Janas Vesely ir Lorenzo Brownas (5 rez. perd.) po 9.

Prancūzijos ekipa pastaruoju metu rodė solidų žaidimą ir iki šios savaitės buvo iškovojusi šešis laimėjimus iš eilės.

Tačiau išvyką į Kauną ASVEL apkarto – „Žalgiris“ įspūdingai nugalėjo net ir Eurolygos lyderį „Barcelona“ klubą dukart parkulpdžiusį ASVEL 85:75 bei patraukė trumpam iš konkurentų į geidžiamą turnyro aštuonetą.

Tuo tarpu „Fenerbache“ ir toliau rodo pavydėtiną žaidimą – per pastaruosius 13 mačų tik kartą nusileido.

Praėjusiame ture turkai įveikė Milano „Olimpia“ 100:92. Tačiau tose rungtynėse dėl neva nedidelės traumos nežaidė lietuvis E.Ulanovas.

Pirmojo rato mače Italijos komanda įveikė Stambulo klubą 79:71.