Trigubą dviženklį surinkęs D. Sabonis neišgelbėjo sunkią atkarpą išgyvenančios „Pacers“

Domanto Sabonio atstovaujama „Indiana Pacers“ (16/19) ekipa patyrė penktąjį pralaimėjimo kartėlį per paskutines šešerias rungtynes.

D.Sabonis surinko trigubą dviženklį.<br>Scanpix nuotr.

Mar 5, 2021, 6:34 AM

Indianos klubas namuose 103:113 (29:28, 23:33, 22:21, 29:31) turėjo pripažinti „Denver Nuggets“ krepšininkų pranašumą.

„Pacers“ neišgelbėjo ir ketvirtąjį trigubą dviženklį šiame sezone surinkęs Domantas Sabonis.

Lietuvis per ant parketo praleistas 38 minutes įmetė 10 taškų (5/12 dvit., 0/3 trit.), atkovojo 10 kamuolių, atliko 10 rezultatyvių perdavimų bei perėmė 4 kamuolius.

Aikštelės šeimininkai dvikovos metu paskutinį kartą pirmavo tik pirmajame kėlinyje.

Žaidimo iniciatyvą į savo rankas perėmę „Nuggets“ krepšininkai nuo atrojo ketvirčio pradžios įgytą pranašumą išsaugojo iki pat finalinės rungtynių sirenos.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai sužaidė Michaelas Porteris, kuris įmetė 24 taškus.

„Pacers“: Mylesas Turneris 22, Dougas McDermottas 20, Justinas Holiday 16, Domantas Sabonis 10.

„Nuggets“: Michaelas Portereis 24, Jamalas Murray 23, Nikola Jokičius 20.