Netikėtas rezultatas: „Anadolu Efes“ prieš mačą su „Žalgiriu“ beviltiškai pralaimėjo Turkijoje, iš aikštės išvytas treneris

Turkijos krepšinio čempionato sekmadienio rungtynėse – nemenka sensacija. Evaldo Kairio atstovaujama Afjonkarasiharo „HDI Sigorta“ (9/15) ekipa namuose 103:85 (22:24, 30:27, 20:7, 31:27) susitvarkė su pirmenybių lyderiu ir iki tol nesėkmių nepatyrusią Stambulo „Anadolu Efes“ (22/1).

Shane'as Larkinas <br>G.Bitvinsko nuotr.

2021-03-07 16:48

Trečiame kėlinyje įsibėgėję „HDI Sigorta“ ekipa nokautavo svečius, išsiveržę į priekį 72:58.

Maža to – dėl traumos šiame kėlinyje iš aikštės išėjo ir daugiau nepasirodė Shane‘as Larkinas.

Šiame ketvirtyje „Anadolu Efes“ liko ir be trenerio Ergino Atamano, kuris pyko dėl nevykusio teisėjavimo: neva jis trukdė varžovų žaidėjui siekti kamuolio.

„Anadolu Efes“ šiose rungtynėse vertėsi be Vasilije Micičiaus, Adrieno Moermano ir Krunoslavo Simono. Jau penktadienį Stambulo ekipa žais Eurolygos mačą su Kauno „Žalgiriu“.

30 minučių žaidęs E.Kairys nugalėtojams pelnė 10 taškų (4/4 dvitaškiai, 2/3 baudos metimai), sugriebė 5, perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir surinko 17 naudingumo balų.

„HDI Sigorta“: Francisco Cruzas 22 (3/8 tritaškiai, 9 rez. Perd.), Paulas Leissneris 20, Christopheris Wrightas 16 (11 rez. Perd.), Afikas Guvenas 15 (8 atk. Kam.).

„Anadolu Efes“: Džananas Musa 18 (5 atk. kam.), Sertačas Šanli 13 (2/2 tritaškiai), Tiboras Pleissas 12.