Įspūdingas M. Kalniečio ir M. Kuzminsko žaidimas lėmė, kad „Lokomotiv“ lieka Europos taurės kovose

Pergalingai Europos taurės Top 16 etapo F grupės kovas baigė rusų Krasnodaro „Lokomotiv“ (3/3) klubas su Mindaugu Kuzminsku bei Mantu Kalniečiu. Sėkmingas pastarųjų dviejų mačų spurtas leido Krasnodaro ekipai tęsti varžybas dėl taurės, nors po pirmojo kovų rato rusai teturėjo vieną pergalę. Trečiadienį „Lokomotiv“ lemiamose šeštojo turo rungtynėse 100:86 (27:20, 27:18, 22:28, 24:20) namie nugalėjo Trento „Dolomiti Energia“ (3/3) krepšininkus.

Mindaugas Kuzminskas<br> lokobasket.com nuotr.
 Mantas Kalnietis<br> lokobasket.com nuotr.

Mar 10, 2021, 8:49 PM

Jie tai padarė daugiau nei 12 taškų skirtumu – išvykoje Rusijos ekipa nusileido 84:96, tad pergalė 14 taškų atotrūkiu kartu ir įteikė komandai kelialapį į ketvirtfinalį.

Nors ketvirtame kėlinyje po Manto Kalniečio metimo šeimininkai pirmavo 88:69, jie spurtavo 11:2 ir sumažino atsilikimą iki 80:90. Italijos krepšininkai dar bandė sumažinti skirtumą, tačiau Krasnodaro klubas ne tik atsilaikė, bet ir iškovojo pergalę reikiamu rezultatu.

M.Kuzminskas per 37 minutes pelnė 26 taškus (6/10 dvitaškiai, 3/5 tritaškiai, 5/6 baudos metimai), atkovojo 9 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo, 4 sykius pažeidė taisykles, išprovokavo 9 pražangas bei surinko 33 naudingumo balus.

M.Kalnietis per 33 minutes įmetė 21 tašką (6/7 dvitaškiai, 3/5 tritaškiai, 0/2 baudos metimai), sugriebė 4 bei perėmė 3 kamuolius, atliko 10 rezultatyvių perdavimų, 4 kartus suklydo, 2 sykius prasižengė, išprovokavo bei mačą baigė su 30 naudingumo balų.

„Lokomotiv-Kuban“: Mindaugas Kuzminskas 26, Mantas Kalnietis 21, Nigelas Williamsas-Gossas 13, Drew Gordonas 12, Willas Cummingsas 11.

„Dolomiti Energia“: JaCorey Williamsas 27, Victoras Sandersas 22, Gary Browne'as 12, Luke'as May'us 10.