„Lokomotiv“ kelią į ketvirtfinalį nutiesęs M. Kuzminskas – naudingiausias Europos taurės turo žaidėjas

Trečiadienį vykusiose Europos taurės „Top 16“ etapo rungtynėse itin svarbią pergalę iškovojo Mindaugo Kuzminsko ir Manto Kalniečio atstovaujama Krasnodaro „Lokomotiv“ ekipa. Rusijos klubas namuose 100:86 (27:20, 27:18, 22:28, 24:20) nugalėjo Trento „Dolomiti Energia“ krepšininkus ir užsitikrino vietą turnyro ketvirtfinalyje.

M.Kuzminskas tapo naudingiausiu Europos taurės turo žaidėju.<br>G.Šiupario nuotr.
Daugiau nuotraukų (5)

Mar 11, 2021, 12:12 PM

Vienu iš svarbiausiu pergalės kalviu tapęs M.Kuzminskas per 38 minutes įmetė 26 taškus (6/10 dvit., 3/5 trit., 5/6 baud. metim.), atkovojo 9 kamuolius ir surinko 33 naudingumo balus.

Tai 31-erių 205 cm ūgio puolėjui garantavo naudingiausio Europos taurės turo žaidėjo titulą.

Lrytas.lt primena, kad pergalingai „Lokomotiv“ komandai pasibaigusioje dvikovoje sužibėjo ir M.Kalniečio žvaigždė.

Gynėjas per 33 minutes įmetė 21 tašką (6/7 dvit., 3/5 trit., 0/2 baud. metim.), sugriebė 4 bei perėmė 3 kamuolius, atliko 10 rezultatyvių perdavimų ir mačą baigė su 30 naudingumo balų.

Europos taurės ketvirtfinalyje Krasnodaro klubo lauks Kazanės UNIKS krepšininkai.