ALBA po atkaklios kovos išsivežė pergalę iš Vilerbano

Berlyno ALBA (11/18) krepšininkai ketvirtadienį išvykoje po atkaklios kovos palaužė Vilerbano ASVEL klubą – 95:89 (23:30, 20:22, 27:21, 25:16).

ASVEL pasitarimas.<br>G. Bitvinsko nuotr.

Mar 11, 2021, 9:41 PM, atnaujinta Mar 12, 2021, 12:25 AM

Uraganiniu puolimu mačą pradėjęs ASVEL po pirmųjų 10-ies minučių turėjo 7 taškų pranašumą – 30:23.

Žaidimas nesikeitė ir antrajame ketvirtyje, tad į ilgąją pertrauką šeimininkai išėjo turėdami solidžią persvarą – 52:43.

Nepaisant to, svečiai iš Vokietijos po ilgosios pertraukos sugebėjo atrasti naujų ginklų puolime, kurie leido sumažinti deficitą iki trijų taškų – 70:73.

Lemiamo ketvirčio metu ALBA Peytono Sivos dėka ALBA sugebėjo perimti iniciatyvą ir įsiveržti į priekį 89:85. Tiesa, likus minutei ASVEL pelnė keturis taškus paeiliui ir vėl išlygino rezultatą 89:89.

Visgi ALBA žaidėjas Simone Fontecchio surengė šou, kai lemiamu metu pelnė keturis taškus, taip išvesdamas svečius į pergalę – 95:89.

ASVEL: Guerschonas Yabusele 20, Williamas Howardas 15 (6 rez. perd.), Norrisas Cole’as (0/5 trit.) ir Ismaelis Bako – 12.

ALBA: Peytonas Siva 21 (7 rez. perd., 28 n.b.), Simone Fontecchio 19, Marcusas Erikssonas 14, Johannesas Thiemannas 13.