Eilinis vakaras: varžovus nušlavusi Šaro „Barcelona“ šventė dar vieną pergalę Ispanijoje

Šeštadienį vykusiose Ispanijos krepšinio čempionato rungtynėse eilinę pergalę iškovojo Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona“.

Š.Jasikevičiaus auklėtiniai iškovojo eilinę pergalę.<br>G.Bitvinsko nuotr.

Mar 13, 2021, 11:42 PM, atnaujinta Mar 14, 2021, 7:53 AM

Katalonijos klubas savo aikštelėje 107:88 (26:26, 29:18, 27:28, 25:16) įveikė Saragosos „Casademont“ ekipą ir iškovojo dvidešimtąją pergalę Ispanijos pirmenybėse.

Rungtynės prasidėjo apylygiu ir rezultatyviu abiejų komandų žaidimu. Pirmajame ketvirtyje vyko apylygė kova, o po pirmųjų dešimties minučių švieslentėje degė lygūs skaičiai 26:26.

Aukštesnę pavarą Š.Jasikevičiaus auklėtiniai įjungė antrajame kėlinyje, kuriame įgijo dviženklį pranašumą, kurį išsinešė į ilgąją pertrauką – 55:44.

Antrąją dvikovos dalį kovingai pradėję svečiai ėmė artėti prie savo varžovų ir sumažino deficitą iki 3 taškų – 60:63.

Vis dėlto trečiojo kėlinio antroje pusėje „Barcelona“ surengė dar vieną spurtą ir vėl nutolo nuo savo varžovų dviženkliu skirtumu.

Lemiamame ketvirtyje Šaro kariaunai pavyko išlaikyti pirmaujančios komandos pozicijas iki pat dvikovos pabaigos ir „Barcelona“ įsirašė 20-ąją pergalę Ispanijos krepšinio čempionate.

„Barcelona“: Brandonas Daviesas 20, Adamas Hanga 17, Nikola Mirotičius 15, Cory Higginsas 14.

„Casademont“: Dylanas Ennisas 27, Jacobas Wiley 14, Nicolas Brussino 11.