Lietuviško dueto pasaka: M. Kalnietis ir M. Kuzminskas Rusijoje nukalė dar vieną „Lokomotiv“ pergalę

Šeštadienį vykusiose VTB Vieningos lygos rungtynėse įtikinamą pergalę šventė Mindaugo Kuzminsko ir Manto Kalniečio atstovaujama Krasnodaro „Lokomotiv“ (12/6) ekipa.

Krasnodaro klubas šventė pergalę namuose.<br>G.Šiupario nuotr.
Daugiau nuotraukų (5)

Mar 13, 2021, 3:56 PM, atnaujinta Mar 13, 2021, 4:04 PM

Lietuvių į priekį vedamas klubas savo aikštelėje 104:89 (30:29, 27:24, 26:15, 21:21) nugalėjo Saratovo „Avtodor“ (8/11) krepšininkus.

Tarp rezultatyviausių buvęs lietuviškasis duetas tapo sunkiai įmenama mįsle svečių komandai.

Rezultatyviausiu „Lokovotiv“ ekipoje buvęs M.Kalnietis per 35 ant parketo praleistas minutes įmetė 19 taškų (5/5 dvit., 3/5 trit.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 12 rezultatyvių perdavimų ir surinko 31 naudingumo balą.

Tuo tarpu M.Kuzminskas per 26 minutes pelnė 17 taškų (6/7 dvit., 1/4 trit., 2/2 baud. metim), atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 17 naudingumo balų.

Su 12 pergalių „Lokomotiv“ rikiuojasi ketvirtoje Vieningosios lygos turnyrinės lentelės pozicijoje.

„Lokomotiv“: Mantas Kalnietis 19, Drew Gordonas 18, Mindaugas Kuzminskas 17, Nigelas Williamsas-Gossas 16 (7 atk. kam., 8 rez. perd.).

„Avtodor“: Gianas Clavellas 19, Dušanas Rističius 16, Željko Šakičius 15, Nate‘as Masonas 10.