NBA naktis: G. Dragičiaus dominavimas ketvirtajame kėlinyje bei prancūzų bokšto blokai

NBA čempionate naktį iš penktadienio į šeštadienį „Miami Heat“ (20/18) išvykoje rezultatu 101:90 (29:21, 13:21, 28:26, 31:22) palaužė „Chicago Bulls“ (16/20) krepšininkus.

G. Dragičius<br> AP/Scanpix nuotr.

2021-03-13 08:52

Atkakliose rungtynėse žiūrovai galėjo išvysti dvikovą tarp dviejų lygos žvaigždžių Jimmy Butlerio bei Zacho LaVine'o. Įspūdingai pataikęs Z.LaVine'as aikštelę paliko surinkęs 30 taškų (10/16 dvit., 6/8 trit., 4/4 baudos), o J.Butlerio sąskaitoje po rungtynių buvo 28 taškai bei 8 rez. perd.

Didžiąją rungtynių dalį pirmavo „Miami Heat“ krepšininkai, tačiau po trijų kėlinių „Bulls“ ekipa atsilikinėjo tik dviejų taškų skirtumu. Vis dėlto ketvirtajame kėlinyje į pergalę ,,Heat" komandą į pergalę atvedė įspūdingai sužaidęs Goranas Dragižius. Slovėnas paskutiniame ketvirtyje surinko 20 iš 25 rungtynėse pelnytų taškų ir atvedė „Heat“ į pergalę.

Kitose rungtynėse „Utah Jazz“ (28/9) namuose nesudėtingai 114:99 (36:27, 29:21, 27:31, 22:20) susitvarkė su „Houston Rockets“ (11/25) ekipa.

„Jazz“ į pergalę vedė 28 taškus pelnęs (8 rez. per., 7 atk. kam.) Donovanas Mitchellas bei 14 taškų ir net 6 blokus surinkęs Rudy Gobertas.

„Rockets“ ekipoje rezultatyviausiai žaidė Kevinas Porteris surinkęs 27 taškus.