Serbų milžinas pranoko dvigubą dviženklį surinkusį J. Valančiūną, o „Grizzlies“ gavo antausį paskutinėmis sekundėmis

Jono Valančiūno atstovaujama „Memphis Grizzlies“ (17/17) patyrė apmaudžią nesėkmę. Memfio klubas NBA čempionate po itin atkaklios kovos 102:103 (31:26, 24:27, 22:28, 25:22) turėjo pripažinti „Denver Nuggets“ (22/15) krepšininkų pranašumą.

J.Valančiūnas pralaimėjo tiesioginę dvikovą N.Jokičiui (su kamuoliu).<br>Scanpix nuotr.

2021-03-13 07:16, atnaujinta 2021-03-13 07:24

Pralaimėjimu pažymėtose rungtynėse 28-erių 213 cm ūgio puolėjas iš Lietuvos per ant parketo praleistas 37 minutes įmetė 14 taškų (7/10 dvit.) bei atkovojo 11 kamuolių.

Tai buvo 22-asis J.Valančiūno dvigubas dviženklis šiame sezone.

Su serbų milžinu Nikola Jokičiumi turėjęs stumdytis uteniškis pralaimėjo tiesioginę mikrodvikovą savo oponentui.

26-erių 211 cm ūgio vidurio puolėjas iš Serbijos dvikovą baigė įmesdamas 28 taškus (11/20 dvit., 1/2 trit.), atkovodamas 15 kamuolių ir atlikdamas 7 rezultatyvius perdavimus.

Permainingų rungtynių metu „Nuggets“ sugebėjo nutolti nuo savo varžovų ir trečiajame kėlinyje susikrovė dviženklį pranašumą.

Vis dėlto aikštelės šeimininkai nenuleido rankų ir ėmė švelninti turimą deficitą.

Akistatos kulminacija tapo ketvirtojo kėlinio pabaiga, kurioje Memfio klubo gynėjas Ja Morantas turėjo galimybę išplėšti pergalę savo komandai.

Tačiau sėkmingai paskutinėje rungtynių atakoje prieš „Grizzlies“ gynėją apsigynęs N.Jokičius padėjo išsaugoti savo ekipai vieno taško pranašumą, kuris garantavo pergalę varžovų aikštėje.

„Grizzlies“: Brandonas Clarke'as ir Dillonas Brooksas po 20, Ja Morantas 16, Jonas Valančiūnas 14 (11 atk. kam.).

„Nuggets“: Nikola Jokičius 28, Willas Bartonas ir Michaelas Porteris po 21, Paulas Millsapas 11.