Dvigubą dviženklį surinkęs J. Valančiūnas neišgelbėjo ketvirtajame kėlinyje subyrėjusios „Grizzlies“

Jono Valančiūno atstovaujama „Memhis Grizzlies“ (17/18) patyrė antrąjį pralaimėjimą iš eilės.

J.Valančiūnas surinko dvigubą dviženklį.<br>Scanpix nuotr.

Mar 14, 2021, 10:26 PM, atnaujinta Mar 14, 2021, 10:34 PM

Sekmadienį vakare Lietuvos laiku vykusiose NBA rungtynėse Memfio klubas varžovų aikštėje 122:128 (28:31 27:31, 35:38, 22:38) nusileido Oklahoma „City Thunder“ (17/21) krepšininkams.

Nesėkmingai svečiams pasibaigusioje dvikovoje 28-erių 213 cm ūgio lietuvis pasižymėjo dvigubu dviženkliu.

Uteniškis per 29 ant parketo praleistas minutes įmetė 16 taškų (6/10 dvit., 4/7 baud. metim.), atkovojo 14 kamuolių ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Rungtynės prasidėjo apylygiu abiejų komandų žaidimu. Pirmajame kėlinyje nei vienai iš ekipų nepavyko įgyti solidaus pranašumo ir po pirmųjų dešimties minučių „Grizzlies“ buvo priekyje 31:28.

Antrojo ketvirčio pradžioje dvikovos tendencija išliko panaši, vis dėlto antroje kėlinio pusėje svečiai įjungė aukštesnę pavarą ir į ilgąją pertrauką išėjo pirmaudami 62:55.

Po pertraukos Memfio klubas ir toliau išliko priekyje – Tayloro Jenkinso kariaunai pavyko padidinti savo pranašumą iki dviženklio 102:90.

Ketvirtajame kėlinyje „Thunder“ krepšininkai stojo į lemiamą šturmą ir persvėrė rezultatą, „Grizzlies“ bandė susigrąžinti pirmaujančios komandos pozicijas, tačiau aikštelės šeimininkai pergalės iš savo rankų nebeišleido.

Ketvirtąjį kėlinį Memfio ekipa pralaimėjo 22:38.

„Thunder“: Shai Gilgeous-Alexanderis 30, Aleksejus Pokuševskis 23, Kenrichas Williamsas 17.

„Grizzlies“: Ja Morantas 22, Dillonas Brooksas 19, Jonas Valančiūnas 16 (14 atk. kam., 4 rez. perd.)