Europietiškoji NBA naktis: L. Dončičius ir K. Porzingis pranoko N. Jokičiaus ir F. Campazzo duetą

Naktį iš šeštadienio į sekmadienį NBA ietis surėmė dvi europiečių į priekį vedamos ekipos.

L.Dončičiaus ir F.Campazzo akistata.<br>Scanpix nuotr.

Mar 14, 2021, 8:20 AM

Luka Dončičiaus ir Kristapo Porzingio atstovaujama „Dallas Mavericks“ išvykoje 116:103 (28:29, 34:22, 31:22, 23:30) įveikė „Denver Nuggets“ klubą, kuriame rungtyniauja Nikola Jokičius ir Facundo Campazzo.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai sužaidė K.Porzingis.

221 cm aukštaūgis iš Latvijos per 28 ant parketo praleistas minutes įmetė 25 taškus (5/8 dvit., 5/7 trit.), atkovojo 6 kamuolius bei blokavo 3 varžovų metimus.

Jam talkino krepšinio deimantas iš Slovėnijos L.Dončičius, kuris per 35 minutes pelnė 21 tašką (4/6 dvit., 3/10 trit., 4/6 baud. metim.), atkovojo 5 kamuolius ir atliko 12 rezultatyvių perdavimų.

„Nuggets“ ekipoje rezultatyviausias buvo N.Jokičius.

Praėjusią naktį Jonui Valančiūnui meistriškumo pamokas vedęs serbas šį kartą per 36 minutes įmetė 26 taškus (9/15 dvit., 1/5 trit., 5/6 baud. metim.), atkovojo 8 kamuolius ir atliko 11 rezultatyvių perdavimų.

Šį sezoną į NBA persikėlęs buvęs Madrido „Real“ puolimo variklis F.Campazzo sužaidė kukliai.

Argentinietis per 27 minutes taškų nepelnė nė taško, atkovojo 2 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdamus.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 26, Michaelis Porteris ir Willas Bartonas po 23, Jamalas Murray 10.

„Mavericks“: Kristaps Porzingis 25, Luka Dončičius 21, Joshas Richardsonas 20, Jalenas Brunsonas 12.