NBA išsišokėliai pajuto D. Sabonio jėgą: trigubą dviženklį surinkęs lietuvis vedė „Pacers“ į pergalę

Naktį iš šeštadienio į sekmadienį vykusiose NBA rungtynėse į pergalių kelią sugrįžo Domanto Sabonio atstovaujama „Indiana Pacers“ (17/20) ekipa.

D.Sabonis surinko trigubą dviženklį.<br>Scanpix nuotr.

Mar 14, 2021, 7:26 AM, atnaujinta Mar 14, 2021, 11:31 AM

„Pacers“ išvykoje 122:111 (29:33, 33:24, 30:20, 35:24) susitvarkė su šiuo metu antroje Vakarų konferencijos vietoje žygiuojančiais „Phoenix Suns“ (25/12) krepšininkais.

Nugalėtojus į priekį vedė trigubą dviženklį surinkęs D.Sabonis.

Lietuvis per 43 ant parketo praleistas minutes įmetė 22 taškus (8/11 dvit., 1/2 trit., 3/3 baud. metim.), atkovojo 13, perėmė 4 kamuolius bei atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

Tai buvo jau penktasis trigubas D.Sabonio dviženklis šiame sezone.

24-erių 211 cm ūgio puolėjas rezultatyvumu savo ekipoje nusileido tik Malcolmui Brogdonui, kuris pelnė 25 taškus.

„Pacers“ dvikovos eigą perlaužė antrajame, kėlinyje, kuriame leido varžovams pirmauti tik kartą.

Antroje dvikovos pusėje aukštesnę pavarą įjungę svečiai padidino savo pranašumą iki dviženklio ir išsaugojo jį iki pat akistatos pabaigos.

„Suns“: Devinas Bookeris 20, Dario Šaričius 17, Deandre Ayton, Mikalas Bridgesas ir Abdelas Naderas po 14.

„Pacers“: Malcolmas Brogdonas 25, Domantas Sabonis ir Dougas McDermottas po 22, Mylesas Turneris 16.