J. Valančiūnas atakavo galingai ir rinko kamuolius, bet „Grizzlies“ neapsigynė nuo „Suns“ atakų

NBA čempionate naktį iš pirmadienio į antradienį Jono Valančiūno atstovaujama „Memphis Grizzlies“ (17/19) ekipa svečiuose 99:122 (25:24, 27:36, 25:36, 22:26) pralaimėjo vienai reguliariojo sezono lyderių „Phoenix Suns“ (26/12) komandai.

J.Valančiūnas pataikė 11 iš 13 dvitaškių.<br> AP/Scanpix nuotr.

Mar 16, 2021, 6:30 AM, atnaujinta Mar 16, 2021, 10:07 AM

28-erių lietuvis buvo geriausias „Grizzlies“ žaidėjas – centras per 26 min. surinko 24 taškus (11/13 dvitaškių, 0/1 tritaškių, 2/3 baudų), atkovojo 17 ir perėmė 2 kamuolius, du sykius suklydo ir tris kartus prasižengė.

„Suns“ ekipoje pasižymėjo 28 taškus surinkęs Devinas Bookeris.

„Grizzlies“ laimėjo pirmąjį kėlinį, o paskui tik vijosi varžovus.

Po dviejų kėlinių Memfio ekipa atsiliko 52:60, bet buvo priartėjusi iki 62:64.

Tačiau tuomet „Suns“ spurtavo 12:2, o po trijų kėlinių mačo baigtis jau buvo aiški – „Grizzlies“ atsiliko 77:96.

Per paskutinį kėlinį jau niekas nepasikeitė, o didžiausia „Suns“ persvara buvo 28 taškai (115:87).

„Suns“: Devinas Bookeris 27 (7/11 dvitaškių, 3/8 tritaškių), Chrisas Paulas 18 (9/11 dvitaškių, 7 rez. perd.), Deandre Aytonas 15 (9 atk. kam.), Jae Crowderis 14, Cameronas Payne'as 13.

„Grizzlies“: Jonas Valančiūnas 24 (11/13 dvitaškių, 17 atk. kam.), Ja Morantas ir Graysonas Allenas po 15, Dillonas Brooksas 13, Kyle'as Andersonas 9.