D. Sabonis vėl žaidė galingai: trigubas dviženklis neišgelbėjo „Pacers“ nuo dar vieno pralaimėjimo

NBA čempionate naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį dar vieną skaudų pralaimėjimą turėjo pripažinti Domanto Sabonio atstovaujamą „Indiana Pacers“ (17/22) komanda, kuri namuose 124:115 (25:40, 33:21, 31:30, 35:24) nusileido „Brooklyn Nets“ (28/13) ekipai.

D. Sabonis.<br> USA TODAY Sports/Scanpix nuotr.

Mar 18, 2021, 7:01 AM, atnaujinta Mar 18, 2021, 9:17 PM

Lietuvis aikštelėje dominavo pirmajame kėlinyje ir pelnė net 14 iš 18 per rungtynes pelnytų taškų. Taip pat 24-erių krepšininkas šiame mače surinko jau šeštąjį trigubą dublį šiame sezone.

D.Sabonis per 39 min. pelnė 18 taškų (8/11 dvitaškių,1/2 tritaškių), atkovojo 11 kamuolių, atliko 11 rezultatyvių perdavimų , keturis kartus suklydo ir keturis kartus prasižengė.

Už 211 cm ūgio vidurio puolėją „Pacers“ ekipoje rezultatyviau žaidė Malcolmas Brogdonas pelnęs 24 taškus bei Carisas LeVertas pridėjęs 19 taškų.

„Nets“ į priekį taip pat trigubą dublį surinkęs Jamesas Hardenas surinkęs 40 taškų, atlikęs 15 rezultatyvių perdavimų ir atkovojęs 10 kamuolių.

Tai buvo aštuntasis „Pacers“ pralaimėjimas per pastarąsias dešimt rungtynių.

Indianos komanda ypač gerai pradėjo rungtynes puolime. D.Sabonio vedama komanda po pirmojo kėlinio pirmavo 25:40.

Antrajame kėlinyje „Nets“ sumažino atsilikimą ir grįžo į rungtynes, tačiau „Pacers“ į ketvirtąjį kėlinį žengė turėdami dviejų taškų pranašumą. Vis dėlto paskutiniajame ketvirtyje patikimiau žaidė Bruklino komanda, kuri sugebėjo sustabdyti vos du kartus per kėlinį į krepšį metusį D.Sabonį ir šventė šeštąją pergalę iš eilės.

„Pacers“: Malcolmas Brogdonas 24, Domantas Sabonis 18, Carisas LeVertas 19, Dougas McDermottas ir T.J. McConnellis po 12, Mylesas Turneris 9.

„Nets“: Jamesas Hardenas 40, Joe Harrisas 19, Tyleris Johnsonas ir Jeffas Greenas po 15, Nicolas Claxtonas ir Bruce Brownas po 11, DeAndre Jordanas 10.