NBA naktis: trileris su pratęsimu Filadelfijoje bei įspūdingas L. Dončičiaus žaidimas

NBA čempionate naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį graiko Giannio Antetokounmpo vedama „Milwuakee Bucks“ (26/14) išvykoje po pratęsimo 109:105 (18:25, 13:20, 34:29, 28:19, 16:12) įveikė „Philadelphia 76ers“ (28/13) ekipą.

G.Antetokounmpo.<br> AP/Scanpix nuotr.
L.Dončičius atvedė „Mavericks“ į pergalę.<br> AP/Scanpix nuotr.

Mar 18, 2021, 9:03 AM, atnaujinta Mar 18, 2021, 9:12 AM

Dviejų praėjusių reguliariųjų sezono MVP Giannis Antetokounmpo per 42 min. surinko 32 taškus ir atkovojo 15 atšokusių kamuolių ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Mačą geriau pradėjo šeimininkai, kurie po dviejų kėlinių buvo susikūrę 14 taškų pranašumą. Tačiau „Bucks“ trečiajame ir ketvirtajame kėliniuose grįžo į rungtynes ir likus 3 sek. iki pabaigos pirmavo 3 taškų skirtumu.

Per likusį laiką „76ers“ pavyko surentgti rezultatyvią ataką, kurios metu Furkanas Korkmazas pataikė tritaškį ir privertė komandas žaisti pratęsimą.

Per pridėtą laiką iš rungtyių įtampa nesitraukė. Tačiau per paskutiniąją minutę patikimiau sužaisti ir išplėšti pergalę prieš Rytų konferencijos lyderius išplėšti pavyko ,,Bucks".

„76ers“ ekipai dėl patirtos kelio traumos padėti negalėjo pretendentas šio reguliariojo sezono MVP apdovanojimą Joelis Embiidas.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 32, Donte DiVincenzo 20, Jrue Holiday 19, Khrisas Middletonas 15 , Brookas Lopezas 14.

„76ers“: Tobiasas Harrisas 19, Danielis Greenas 18, Shake'as Miltonas 15, Benas Simmonsasir Dwightas Howardas po 13, Furkanas Korkmazas 11, Sethas Curry 10.

Kitose rungtynėse slovėno Luka Dončičiaus atstovaujama „Dallas Mavericks“ (21/18) namuose 105:89 (24:29, 32:22. 21:20, 28:18 ) įveikė „Los Angels Clippers“ komandą.

Įspūdingai rungtyniavęs 22-jų slovėnas pelnė 42 taškus, atliko 9 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 6 atšokusius kamuolius, blokavo 2 metimus ir perėmė 3 kamuolius.

„Clippers“ komandoje rezultatyviausias buvo Paulas Georgas surinkęs 27 taškus.

Po pirmojo kėlinio pranašumą įgyjo Los Andželo ekipa, tačiau nuo antrojo kėlinio L.Dončičiaus vedami „Mavericks“ kontroliavo rungtynes ir šventė užtikrintą pergalę.

„Mavericks“: Luka Dončičius 42, Timas Hardaway 15 , Joshas Richardsonas 14, Maximilianas Kleberas 12, Kristaps Porzingis 11.

„Clippers“: Paulas George'as 28, Kawhi Leonardas 20 , Ivica Zubačas 14, Marcusas Morrisas 11.