J. Morantas išplėšė J. Valančiūnui ir „Grizzlies“ pergalę

Naktį iš antradienio į trečiadienį Jono Valančiūno atstovaujama „Memphis Grizzlies“ (18/19) ekipa namuose 89:85 (25:22, 21:25, 26:16, 17:22) palaužė „Miami Heat“ (22/19) krepšininkus.

J.Valančiūnas.<br>AP/Scanpix nuotr.

Mar 18, 2021, 7:44 AM, atnaujinta Mar 18, 2021, 8:16 AM

28-erių lietuvis per 23 min. pelnė 7 taškus (3/5 dvitaškių, 1/2 baudų), kartą suklydo ir tris kartus prasižengė.

„Grizzlies“ pergalę pasiekė komandinėmis pastangomis. Po 13 taškų pelnė Ja Morantas, Kyle'as Andersonas ir De'Anthony Meltonas.

„Miami“ ekipoje pasižymėjo 24 taškus surinkęs Jimmy Butleris.

Įtemtose rungtynėse po dviejų kėlinių minimaliu vieno taško skirtumo išsiveržė svečiai iš Majamio komanda. Trečiajame kėlinyje šeimininkams pavyko atitrūkti ir žengiant į ketvirtąjį kėlinį susikrauti 11 taškų pranašumą.

Tačiau ketvirtajame kėlinyje „Heat“ sugebėjo grįžti iį rungtynes ir likus 8.9 sek. išlyginti rungtynių rezultatą. Vis dėlto rungtynių pabaigą nulėmė pergalingas Ja Mornato metimas. Įžaidėjas persivarė kamuolį per visą aikštelę ir įspūdingai prasiveržęs į baudos aikštelę pelnė du taškus. Svečiai dar bandė surengti paskutinę ataką, tačiau ji baigėsi klaida ir pražanga puolime.

„Grizzlies“: Ja Morantas, Kyle'as Andersonas ir De'Anthony Meltonas po 13, Graysonas Allenas 9, Jonas Valančiūnas 7 (12 atk. kam.), Brandonas Clarke'as 6.

„Heat“: Jimmy Butleris 24, Bamas Adebayo 15, Duncanas Robinsonas 13, Tyleris Herro 11, Goranas Dragicius 6.