Galingas D. Sabonio dvigubas dviženklis padėjo ,,Pacers" iškovoti solidžią pergalę

NBA čempionate naktį iš penktadienio į šeštadienį į pergalių kelią sugrįžo Domanto Sabonio atstovaujama „Indiana Pacers“ (18/22) komanda, kuri išvykoje 137:110 (32:30, 36:28, 31:24, 38:28) įveikė „Miami Heat“ (28/14) ekipą.

D. Sabonio dvigubas dviženklis padėjo „Pacers“ iškovoti pergalę.<br>AP/Scanpix nuotr.

Mar 20, 2021, 6:13 AM, atnaujinta Mar 20, 2021, 7:17 AM

D.Sabonis užtikrintai žaidė po krepšiais ir per 28 minutes pelnė 13 taškų, (5/11 dvitaškių), atkovojo 15 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, 4 kartus suklydo ir 2 sykius prasižengė.

„Heat“ ekipoje rezultatyviausiai žaidė 20 taškų pelnęs Bamas Adebayo.

Pirmajame kėlinyje vyko atkakli dvikova. Nedidelę persvarą susikurdavo abi komandos, tačiau nei viena negalėjo atitrūkti. Galiausiai 24-ių lietuvio atstovaujama „Pacers“ sugebėjo susikurti 2 taškų persvarą.

Antrajame kėlinyje Indianos komandai pavyko laisviau žaisti puolime ir po dviejų kėlinių susikurti kur kas tvirtesnį 10 taškų pranašumą.

Net ir turėdama solidžią persvarą „Pacers“ antrojoje susitikimo pusėje saugiai jaustis negalėjo. Šiame sezone komanda dažnai sugriūna ketvirtuosiuose kėliniuose net ir turėdama tvirtą pranašumą. Vis dėlto, svečių ekipai pavyko išlaikyti gerą puolimą ir antrojoje rungtynių pusėje bei švęsti solidžią pergalę rezultatu 137:110.

Tai buvo rezultatyviausias ,,Pacers" sezono mačas šiame sezone.

„Pacers“: Malcolmas Brogdonas 27 (10/12 dvitaškių, 7/9 tritaškiai), Dougas McDermottas ir Justinas Holiday po 17, T.J. McConnellis 16 (15 rezultatyvių perdavimų) Domantas Sabonis- 13 (15 atkovotų kmauolių), Mylesas Turneris 12 (5 blokuoti metimai).

„Heat“: Bamas Adebayo 20, Jimmy Butleris 17, Goranas Dragicius 16, Tyleris Hero 15, Gabe'as Vincentas ir Kelly Olynykas po 7.