NBA naktis: L. Jameso trauma ir pyktis bei pakartotas G. Antetokounmpo karjeros rekordas

NBA naktį iš šeštadienio į sekmadienį buvo sužaistos penkerios rungtynės. Be LeBrono Jameso likę ,,Los Angeles Lakers" (28/14) namie 94:99 (25:28,28:24, 22:12, 29:25) nusileido ,,Atlanta Hawks" (22:20) ekipai.

L.Jamesas patyrė traumą.<br> AP/Scanpix nuotr.

Mar 21, 2021, 7:47 AM, atnaujinta Mar 21, 2021, 1:54 PM

Rungtynės buvo pažymėtos skaudžia ,,Lakers" lyderio L.Jameso trauma. Puolėjas po susidūrimo su ,,Hawks" nariu Solomonu Hillu  paliko aikštelę ir daugiau į rungtynes nebegrįžo.

Kaip parodė po susitikimo atlikti tyrimai puolėjas patempė dešinės kojos čiurną. Kada į aikštelę galėtų grįžti L.Jamesas nėra aišku.

Prieš palikdamas parketą „Lakers“ lyderis dar bandė tęsti rungtynes ir net pataikė tritaškį metimą, tačiau greitai po to nusprendė nebedalyvauti susitikime. Išeidamas puolėjas iš nusivylimo nuvertė kėdę.

Per 11 ant parketo minučių L.Jamesas spėjo pelnyti 10 taškų, atlikti 4 rezultatyvius perdavimus ir atkovoti 1 kamuolį.

Traumą šiuo metu gydosi ir kitas ekipos lyderis – Anthony Daviesas.

Pirmąjį kėlinį geriau pradėjo Atlantos krepšininkai ir nors vienu metu pirmavo ir 7 taškų pranašumu (23:16), ,,Lakers" svečiame atitrūkti neleido ir pasibaigus kėliniui persvara siekė tik 3 taškus.

Antrajame kėlinyje šeimininkai nesugebėjo priartėti, tačiau ir atitolti ,,Hawks" ekipai neleido. Traumą kėlinio viduryje patyrus komandos žvaigždei L.Jamesui komanda užsivedė ir sugebėjo pagaliau pasivyti ir net susikurti minimalų pranašumą (53:52).

Vis dėlto be savo lyderio likusi Kalifornijos komanda trečiajame kėlinyje nesugebėjo kontroliuoti rungtynių ir nors ketvirtajame kėlinyje dar bandė grįžti dvikovą, tai darė nesėkmingai ir ,,Hawks" šventė pergalę.

Rezultatyviausiai ,,Hawks" ekipoje žaidė Johnas Collinsas surinkęs 27 taškus ir atkovojęs 16 kamuolių.

,,Lakers": Montrezlas Harrellas 23 (11 atk. kam.), Dennisas Schroderis 16, Markieffas Morrisas 12, LeBronas Jamesas 10, Talenas Hortonas-Tuckeris ir Wesley Matthewsas po 9.

,,Hawks": Johnas Collinsas  27 (16 atk. kam.), Danilo Gallinari 18, Trae'us youngas 14 (11 rez. perd.), Bogdanas Bogdanovičius 10, Solomonas Hillas 9, Kevinas Huerteris ir Clintas Capelas (16 atk. kam.) po 8.

Kitose rungtynėse Giannio Antetokounmpo vedami ,,Milwaukee Bucks" (27/14) namuose 120:113 (26:33, 31:17, 31:34, 32:29)  įveikė ,,San Antonio Spurs" (22/17) krepšininkus.

Graikas vedė savo komandą į pergalę ir per 33 min. pelnė 26 taškus (9/18 dvitaškių, 2/5 tritaškių, 6/7 baudų), atliko 15 rezultatyvių perdavimų, atkovojo 8 kamuolius, 3 kartus suklydo ir 2 sykius prasižengė.

Atlikęs 15 rezultatyvių perdavimų G.Antetokounmpo pakartojo karjeros rekordą.

Pirmajame kėlinyje iš karto į priekį išsiveržė ir visą ketvirtį pranašumą išlaikė ,,Spurs" krepšininkai (33:26). Antrajame Teksaso komanda taip pat didino pranašumą ir turėjo net 14 taškų persvarą (42:28), tačiau tada spurtavo dviejų praėjusių sezonų MVP vedami ,,Bucks", kurie sužaidę labai gerą atkarpą kėlinį užbaigė išsiverždami 7 taškai (57:50).

Antrojoje rungtynių pusėje ,,Spurs" lipo Milvokio krepšininkams ant kulnų, o ketvirtojo kėlinio pabaigoje skirtumas siekė tik 1 tašką (88:87). Galiausiai rungtynių pabaigoje patikimau sužaidė ,,Bucks", kurie ir šventė pergalę.

,,Spurs" skipoje rezultatyviausiai žaidė Lonnie Walkeris surinkęs 31 tašką.

Šis susitikimas buvo jau šeštoji ,,Bucks" pergalė iš eilės.

,,Bucks": Giannis Antetokounmpo 26 (15 rez. perd., 8 atk. kam.), Khrisas Middletonas 23, Jrue Holiday 21, Dante DiVincenzo 12 (13 atk. kam.), Brookas Lopezas ir Patas Connaughtonas po 11.

,,Spurs": Lonnie Walkeris 31, Demaras DeRozanas 22 (13 rez. perd.), Keldonas Johnsonas 17, Rudy Gay 15, Jakobas Poltlas 8, Devinas Vassellas ir Drew Eubanksas po 7.