Š. Jasikevičiaus „Barcelona“ išlieka nesustabdoma: užtikrintai įveikė „Valencia“

Sekmadienį vykusiose Ispanijos ACB lygos rungtynėse Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona“ (22-3) išvykoje 80:64 (17:14, 24:15, 17:18, 22:17) susidorojo su „Valencia“ (17-9) ekipą.

Š.Jasikevičius.<br>Scanpix nuotr.

Mar 21, 2021, 10:47 PM, atnaujinta Mar 21, 2021, 10:53 PM

Paskutinį kartą „Barcelona“ Ispanijos lygoje pralaimėjo gruodžio mėn.

Pirmajame kėlinyje „Valencia“ neleido Šaro komandai atitrūkti ir išlaikė tik 3 taškų deficitą (17:14).

Tačiau antrajame kėlinyje „Barcelona“ spurtavo ir jau į pertrauką keliavo su 12 taškų pranašumu (41:29).

Antrojoje rungtynių pusėje Valensijos komanda dar bandė grįžti į rungtynes ir atsilikimą sumažino iki 2 taškų (43:45), bet tada Eurolygos lyderiai dar kartą įjungė aukštesnę pavarą ir atitrūko nuo varžovų (58:47).

Paskutiniajame ketvirtyje Š.Jasikevičiaus auklėtiniai nebeleido „Valencia“ krepšininkams net pagalvoti apie sugrįžimą ir šventė triuškinamą pergalę.

„Barcelona“ ekipoje rezultatyviausiai žaidė Alexas Abrinesas pelnęs 23 taškus.

„Valencia“ gretose labiausiai išsiskyrė 13 taškų pelnęs Mike'as Tobey.

Pirmąją ACB lygos vietą šiuo metu užima Madrido „Real“. Nuo jos „Barca“ šiuo metu atsilieka 4 taškais.