J. Valančiūnas solidžiu dvigubu dviženkliu prisidėjo prie „Grizzlies“ pergalės, kuriai prireikė pratęsimo

NBA čempionate naktį iš pirmadienio i į antradienį Jono Valančiūno atstovaujamas „Memphis Grizzlies“ (20/20) klubas namuose po pratęsimo palaužė „Boston Celtics“ (21/22) ekipą 132:126 (24:30, 36:35, 34:21, 23:31; 15:9).

J.Valančiūnas surinko 16 taškų.<br> AP/Scanpix nuotr.

Mar 23, 2021, 6:34 AM, atnaujinta Mar 23, 2021, 6:58 AM

J.Valančiūnas per 34 min. pelnė 16 taškų (7/10 dvitaškių, 2/2 baudų), atkovojo 19 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Tai 27-asis lietuvio dvigubas dviženklis šį sezoną.

„Grizzlies“ galėjo laimėti ir be pratęsimo, bet ketvirtojo kėlinio pabaigoje pirmaudami 117:113 praleido dvi svečių atakas ir likus 7 sek. rezultatas tapo lygus.

Paskutinę „Grizzlies“ ataką turėjo užbaigti Ja Morantas, bet komandos lyderis nepataikė tritaškio ir teko žaisti dar 5 minutes.

Per pratęsimą „Grizlies“ tik pabaigoje įgijo apčiuopiamą persvarą ir šventė pergalę, prie kurios daugiausia prisidėjo 29 taškus surinkęs J.Morantas.

„Grizzlies“: Ja Morantas 29 (11/20 dvitaškių, 9 rez. perd.), Dillonas Brooksas 24 (7 atk. kam., 7 rez. perd.), Jonas Valančiūnas 16 (7/10 dvitaškių, 19 atk. kam.), Kyle'as Andersonas 14.

„Celtics“: Jaylenas Brownas 27 (9 atk. kam.), Jeffas Teague'as 26, Robertas Williamsas 17, Marcus Smartas 16, Danielis Theisas 13.