Rezultatyvus D. Sabonis ir „Pacers“ – bejėgiai prieš „Bucks“ puolimą net ir be G. Antetokounmpo

NBA čempionate naktį iš pirmadienio į antradienį Domanto Sabonio atstovaujama „Indiana Pacers“ (19/23) komanda patyrė vieną skaudesnių sezono nesėkmių, kai svečiuose atrodė bejėgiškai prieš „Milwaukee Bucks“ (28/14) puolimo mašiną – 113:140 (26:48, 34:35, 34:27, 19:30).

D.Sabonis gynėsi prieš B.Lopezą.<br> AP/Scanpix nuotr.

Mar 23, 2021, 7:19 AM, atnaujinta Mar 23, 2021, 7:25 AM

Milvokio ekipa žaidė be savo superžvaigždės Giannio Antetokounmpo,kurį pristabdė dešinio kelio trauma.

„Pacers“ gretose rezultatyviausiai žaidęs D.Sabonis per 33 min. pelnė 22 taškus (9/14 dvitaškių, 0/3 tritaškių, 4/5 baudų), atkovojo 9 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius ir padarė 2 klaidas.

Viskas šiose rungtynėse išsisprendė jau per pirmąjį ketvirtį, kurio pradžioje „Pacers“ atsiliko 3:19, 12:35.

Po dviejų kėlinių svečiai buvo atsilikę 60:83, o mažiausias skirtumas po pertraukos buvo 12 taškų (94:106).

„Bucks“ gretose šeši žaidėjai pelnė dviženklį taškų skaičių, o rezultatyviausias buvo 28 taškus surinkęs Jrue Holiday.

„Bucks“: Jrue Holiday 28 (14 rez. perd.), Khrisas Middletonas 25 (8 atk. kam.), Patas Connaughtonas 20 (9 atk. kam.), Brookas Lopezas ir Bobby Portisas (10 atk. kam.) po 18, Brynas Forbesas 12.

„Pacers“: Domantas Sabonis 22 (9/14 dvitaškių, 9 atk. kam.), Jeremy Lambas 21, Dougas McDermottas 20, Caris LeVertas 19, T.J. McConnellas 13, Goga Bitadzė 10.