Košmarišką „Pacers“ nesėkmių seriją nutraukė laiku nesudrebėjusi D. Sabonio ranka

Naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį vykusiose NBA rungtynėse Domanto Sabonio atstovaujama „Indiana Pacers“ ekipa (20/23) iškovojo ilgai lauktą pergalę savo aikštėje.

D.Sabonis surinko 32-ąjį dvigubą dviženklį šiame sezone.<br>Scanpix nuotr.

Mar 25, 2021, 6:30 AM, atnaujinta Mar 25, 2021, 6:40 AM

Indianos klubas namuose 116:111 (21:24, 36:27, 29:28, 30:32) įveikė „Detroit Pistons“ (13/31) komandą, kuriai atstovauja Deividas Sirvydis.

„Pacers“ nutraukė net šešių iš eilės pralaimėjimų seriją savo arenoje. Paskutinį kartą namuose D.Sabonio ekipa triumfavo tik vasario 2 dieną.

Prie ilgai lauktos pergalės 211 cm ūgio puolėjas iš Lietuvos prisidėjo eiliniu dvigubu dviženkliu.

24-erių Lietuvis per 33 ant parketo praleistas minutes įmetė 14 (5/11 dvit., 0/2 trit., 4/4 baud.), atkovojo 11 kamuolių bei atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Tai buvo 32-asis D.Sabonio dvigubas dviženklis šiame sezone.

Itin svarbų žodį „Pacers“ autštaūgis tarė dvikovos pabaigoje, kai likus žaisti 1,6 sekundės iki ketvirtojo kėlinio pabaigos įmetė abu baudų metimus ir įtvirtino aikštelės šeimininkų pergalę.

Tuo tarpu „Pistons“ gretose D.Sirvydis aikštėje nepasirodė.

„Pacers“: Carisas LeVertas 28, Edmondas Sumneris 18, Malcolmas Brogdonas 16, Domantas Sabonis 14.

„Pistons“: Jerami Grantas 29, Saddiqas Bey ir Wayne'as Ellingtonas po 16, Joshas Jacksonas 12.