K. Kemzūros klubas Turkijos čempionate metė iššūkį „Anadolu Efes“

Eurolygoje puikiai kovojantis Stambulo „Anadolu Efes“ klubas sulaukė rimto pasipriešinimo vietiniame čempionate. Vos vieną pralaimėjimą Turkijos pirmenybėse turinti Stambulo komanda šeštadienį namie 87:80 (32:20, 12:25, 21:20, 22:15) palaužusi Kęstučio Kemzūros treniruojamą Izmiro „Aliaga Petkim“ (9/17) klubą.

K.Kemzūra <br>G.Bitvinsko nuotr.
K.Kemzūra <br>V.Balkūno nuotr.

Mar 27, 2021, 2:06 PM

Lietuvio vedamas Izmiro klubas ketvirtame kėlinyje buvo išlyginęs rezultatą 73:73, tačiau tuomet Krunoslavas Simonas perėmė iniciatyvą į savo rankas, pelnė iš eilės 7 taškus ir sunaikino intrigą.

„Aliaga Petkim“ kluibui atstovaujantis Šarūnas Vasiliauskas per 29 minutes pelnė 14 taškų (2/3 dvitaškių, 3/5 tritaškių, 1/1 baudos metimo), atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 13 naudingumo balų.

Izmiro klubui 15 taškų įmetė Ianas Hummeris, 14 – Steve'as Zackas, 12 – Ege Araras.

Eurolygos ekipai 21 tašką surinko K.Simonas, po 18 – Shane‘as Larkinas ir Tiboras Pleissas, 9 – Chrisas Singletonas.

K.Kemzūros ekipa pirmenybėse žengia vienuolikta.

„Anadolu Efes“ prieš Eurolygos dvigubą savaitę leido pailsėt Džanui Musa, Vasilije Micičiui, Adrienui Moermanui ir Rodrigue‘ui Beaubois.

Eurolygoje Stambulo komanda pastaruoju metu iš 14 mačų laimėjo 12.