EUROLYGA

Triuškinantį deficitą panaikinusi „Panathinaikos“ po pratęsimo parklupdė „Olimpia“

Milano „Olimpia“ (20/13) krepšininkai ketvirtadienį pablogino savo padėtį Eurolygos turnyrinėje lentelėje. Atėnų „Panathinaikos“ namuose po pratęsimo nugalėjo italus (11/22) – 86:83 (15:26, 14:20, 20:13, 21:11, 16:13).

Atėnų klubas iškovojo pergalę namuose.<br> Imago/Scanpix nuotr.
Milano klubas.<br>M.Patašiaus nuotr.

Apr 1, 2021, 8:52 PM, atnaujinta Apr 1, 2021, 11:57 PM

Italai pabėgo dar pirmoje mačo dalyje, kai po dviejų kėlinių turėjo 17 taškų persvarą 46:29. Antrojo kėlinio viduryje skirtumas tarp komandų siekė net 20 taškų 42:22.

Antroje mačo dalyje šeimininkai ėmė mažinti deficitą, o likus vos dviem minutėms jį sumažino iki minimumo 66:67. Maža to, likus vienai sekundei Mario Hezonja pataikė du taškus, taip išlygino rezultatą 70:70 ir pasiuntė ekipas į pratęsimą.

Jo metu į priekį šovė šeimininkai, kurie po Shelvino Macko tritaškio turėjo penkių taškų pranašumą 76:71. Po kelių akimirkų graikų pranašumas išaugo dar labiau 81:73, kuris palaidojo italų viltis.

Graikams ši pergalė jau nieko nelemia, o štai italams pralaimėjimas nėra malonus, mat jie kovoja dėl geresnės vietos turnyrinėje lentelėje. „Olimpia“ jau yra užsitikrinusi vietą „Top 8“ etape, tačiau iki reguliariojo sezono pabaigos dar lieka vienas turas.