Maskvos derbyje – lengva CSKA pergalė prieš „Chimki“ ekipą

Eurolygos 33-ojo turo rungtynėse penktadienį Maskvos CSKA (22/10) namuose lengvai 97:72 (21:17, 26:17, 29:13, 21:25) susitvarkė su Maskvos srities „Chimki“ (4/28) komanda.

Maskvos CSKA.<br>G.Bitvinsko nuotr.

Apr 2, 2021, 7:59 PM, atnaujinta Apr 3, 2021, 8:39 AM

Ši pergalė CSKA komandai užtikrino vietą tarp keturių geriausių reguliariojo sezono komandų ir namų pranašumą ketvirtfinalyje.

Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai, kurie persvarą įgijo nuo rungtynių pradžios. Nors po pirmojo kėlinio D.Itoudžio vadovaujama ekipa turėjo tik 4-ių taškų pranašumą, antrajame atitrūko ir iki ilgosios pertrauko jau turėjo dviženklę persvarą – 47:34.

Antrojoje susitikimo pusėje svečiai pasipriešinti puolime siuatusiai CSKA nesugebėjo ir turėjo pripažinti dar vieną pralaimėjimą dideliu skirtumu – 97:72

CSKA į pergalę vedė Iffe Lundbergas ir Johannesas Voigtmannas surinkę po 16 taškų.

„Chimki“ gretose rezultatyviausiai žaidė Jordanas Mickey taip pat pelnęs 16 taškų.

Maskvos srities komanda šiemet žaidžia vieną prasčiausių sezonų istorijoje. Visgi praėjusiame susitikime namuose 87:85 sugebėjo palaužti Vilerbano ASVEL ekipą.

Tai bus jau antrasis šių ekipų susitikimas šiame sezone. Pirmosiose rungtynėse namie žaidę „Chimki“ krepšininkai 87:96 turėjo pripažinti CSKA pranašumą.

CSKA: Iffe Lundbergas ir Johannesas Voigtmannas (9 atk. kam.) po 16, Michaelis Ericas 14.

„Chimki“: Jordanas Mickey 16 (7 atk. kam.), Sergejus Karasiovas 15, Errickas McCollumas 14.