Priminė apie save: triuškinančios „Pistons“ pergalės fone – D. Sirvydžio taškų indėlis Kitų NBA rungtynių rezultatai

Naktį iš ketvirtadienio į penktadienį vykusiose NBA rungtynėse Deivido Sirvydžio atstovaujama „Detroit Pistons“ (14/34) ekipa iškovojo pergalę. Detroito klubas namuose 120:91 (32:22, 31:22, 24:24, 33:23) sutriuškino Washington Wizards“ (17/30) krepšininkus.

D.Sirvydis pasižymėjo tritaškiu.<br>AP/Scanpix nuotr.

Apr 2, 2021, 7:32 AM, atnaujinta Apr 4, 2021, 9:21 AM

Didžiulis skirtumas tarp komandų leido daugiau laiko aikštelėje gauti ir ekipų atsarginiams. Savo šansu pasinaudojo ir pats D.Sirvydis.

20 metų 203 cm ūgio lietuvis prie pergalės prisidėjo smeigęs taiklų tolimą metimą.

Iš viso jis per 4 ant parketo praleistas minutes įmetė 3 taškus (1/1 trit.) ir atkovojo 1 kamuolį.

Šioje dvikovoje D.Sirvydis ant parketo praleido daugiausiai laiko savo karjeroje. Iki tol krepšininkas iš Lietuvos nebuvo per vieną dvikovą rungtyniavęs daugiau 3 minučių.

Į priekį aikštelės šeimininkai įsiveržė nuo pat akistatos pradžios. Dviženklį pranašumą pirmajame kėlinyje susikrovusi „Pistons“ vis labiau didino savo turimą persvarą, kuri į rekordines aukštumas iškilo ketvirtajame ketvirtyje.

Ne itin dažnai savo fanus pergalėmis pradžiuginantis Detroito klubas šiuo metu su 14 pergalių rikiuojasi 15-oje (paskutinėje) Rytų konferencijos turnyrinės lentelės pozicijoje.

„Pistons“: Joshas Jacksonas 31, Masonas Plumlee ir Frankas Jacksonas po 13, Jerami Grantas 12.

„Wizards“: Robinas Lopezas ir Russellas Westbrookas po 16, Alexas Lenas 14, Deni Avdija 11.