„Grizzlies“ į pergalę tempęs J. Valančiūnas pagerino klubo rekordą

Naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį Jono Valančiūno atstovaujama „Memphis Grizzlies“ (26/23) ekipa pratęsė savo pergalių seriją. „Grizliai“ svečiuose 131:113 (29:34, 38:30, 43:23, 21:26) nepaliko vilčių „Atlanta Hawks“ (27/25) krepšininkams.

J.Valančiūnas pagerino Memfio klubo rekordą.<br>AFP/Scanpix nuotr.

Apr 8, 2021, 6:29 AM, atnaujinta Apr 8, 2021, 6:30 AM

Tai buvo ketvirtoji Memfio klubo pergalė iš eilės.

Nugalėtojų gretose naudingu žaidimu pasižymėjo uteniškis J.Valančiūnas.

213 cm ūgio vidurio puolėjas iš Lietuvos per 26 ant parketo praleistas minutes įmetė 19 taškų (8/11 dvit., 1/2 trit.), atkovojo 11 kamuolių ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Lietuvis įsirašę savo pavardę į „Grizzlies“ klubo metraščius – tai buvo jau 19 rungtynės paeiliui, kai jam pavyko atkovoti bent 10 kamuolių. To nebuvo pavykę padaryti jokiam kitam krepšininkui per visą ekipos istoriją.

Pirmajame kėlinyje nė karto nepirmavę svečiai iniciatyvą į savo rankas perėmė po ilgosios pertraukos. Trečiajame ketvirtyje „Grizzlies“ susikrovė solidų dviženklį pranašumą, o po trijų kėlinių ekipas jau skyrė triuškinantis skirtumas – 110:87.

Ketvirtajame kėlinyje Memfio klubas išlaikė pirmaujančios komandos pozicijas iki pat finalinės dvikovos sirenos bei įsirašė ketvirtąją pergalę paeiliui.

„Hawks“: Bogdanas Bogdanovičius 24, Trae Youngas 14, Kevinas Huerteris, Onyeka Okongwu ir Lou Williamsas po 13.

„Grizzlies“: Graysonas Allenas 30 Jonas Valančiūnas ir Ja Morantas po 19, Dillonas Brooksas 17, Kyle'as Andersonas 16.