NBA naktis: J. Tatumo karjeros pasirodymas bei įspūdingas pergalę atnešęs B. Bealo metimas

NBA naktį iš penktadienio į šeštadienį NBA čempionate netrūko įspūdingų pasirodymų. „Boston Celtics“ (27/26) namuose tik po pratęsimo 145:136 (25:39, 32:27, 35:31, 32:27, 21:12) įveikė „Minesota Timberwolves“ (13/40) krepšininkus.

B.Bealas pataikė pergalingą metimą.<br>USA TODAY Sports/Scanpix nuotr.

2021-04-10 08:52

Įspūdingas ir geriausias karjeros rungtynes sužaidė Jaysonas Tatumas, kuris per 41 minutę pelnė net 53 taškus (10/15 dvit., 6/10 trit., 15/16 baud., atkovojo 10 kamuolių ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Šeimininkai košės prisivirė jau pirmajame kėlinyje, kurią vėliau turėjo srėbti visas likusias rungtynes, kadngi po pirmojo ketvirčio svečiai pirmavo jau dviženkliu skirtumu 39:25.

Antrajame ir trečiajame „Celtics“ iš lėto mažino atsilikimą ir žengdami į ketvirtąjį kėlinį sumažino deficitą iki 5 taškų – 97:92.

Paskutiniajame ketvirtyje atrodė, kad Bostonas jau visiškai perlaužė rungtynes. Po taiklaus neįtikėtinai žaidusio J.Tatumo tritaškio išsiveržė 118:108. Tačiau Minesotos krepšininkai ginklų dar nebuvo sudėję ir likus 8,6 sek. iki kėlinio pabaigos išlyginio rezultatą. Taiklus D'Angelo Russello tritaškis išlyginio rezultatą (124:124) ir privertė žaisti pratęsimą.

Galiausiai per pridėtą laiką Bostono ekipa žaidė labai rezultatyviai ir šventė pergalę 145:136.

„Celtics“: Jaysonas Tatumas 53, Jaylenas Brownas 25, Marcusas Smartas 24 (8 rez. perd), Kemba Walkeris 17, Tristanas Thompsonas ir Paytonas Pritchardas po 7.

„Timberwolves“: Karlas-Anthony Townsas 30 (10 atk. kam.), D'Angelo Russellas 26 (8 rez. perd), Anthony Edwardsas 24, Jadenas McDanielsas 11, Juancho Hernangomezas 10.

Kitose rungtynėse „Washington Wizards“ (19/32) ekipa išvykoje 110:107 (32:23, 25:27, 28:29, 25:28) palaužė „Golden State Warriors“ (24/28) komandą.

Rezultatyviausiu susitikimo žaidėju tapo Stephenas Curry per 35 min. surinkęs 32 taškus, atkovojęs 6 kamuolius ir atlikęs 5 rezultatyvius perdavimus.

Vis dėlto rungtynių herojumi tapo per paskutines 6,1 sek. 6 taškus surinkęs ir į pergalę „Wizards“ atvedęs Bradley Bealas.

Pirmąjį kėlinį kur kas geriau pradėjo svečiai iš Vašingtono. Po pirmojo ketvirčio jie pirmavo 32:23.

„Warriors“ antrajame kėlinyje bandė grįžti į rungtynes, tačiau galiausiai jiems tai pavyko tik trečiajame, kai po taiklaus Kelly Oubre tritaškio šeimininkai išsiveržė 73:70. Visgi prieš paskutiniajį kėlinį „Wizards“ ir vėl spurtavo bei išsiveržė 85:79.

Ketvirtajame kėlinyje šeimininkai ir vėl perėmė iniciatyvą. Andrew Wigginsui sėkmingai prasiveržus jie išsiveržė į priekį 95:91.

Galiausiai reikalus sutvarkė B.Beal. Visą antrąją rungtynių pusę dvigubintas žaidėjas iki mačo pabaigos likus 6,1 sek. pataikė įspūdingą tritaškį su pražangą, kuris atvedė jo komandą į pergalę.

„Warriors“: Stephenas Curry 32, Kelly Oubre 23, Jamesas Wisemanas 18, Andrew Wigginsas 15, Damionas Lee 10.

„Wizards“: Rui Hachimura 22, Robinas Lopezas ir Bradley Bealas po 20, Russellas Westbrookas 19 (14 atk. kam., 14 rez. perd.), Alexas Lenas 15.