J. Valančiūnas – nesustabdomas: dar vienas dvigubas dviženklis nukalė pergalę prieš A. Karnišovo komandą

NBA čempionate naktį iš pirmadienio į antradienį Jono Valančiūno atstovaujamas „Memphis Grizzlies“ klubas (27/25) namuose 101:90 (22:22, 26:25, 22:27, 31:16) nugalėjo „Chicago Bulls“ (22/31) ekipą, kurios vadovu dirba Artūras Kranišovas.

J.Valančiūnas surinko 26 taškus.<br> Reuters/Scanpix nuotr.

Apr 13, 2021, 6:43 AM, atnaujinta Apr 13, 2021, 7:09 AM

28-erių J.Valančiūnas pratęsė puikių rungtynių seriją ir buvo rezultatyviausias mačo žaidėjas.

„Grizzlies“ centras as per 34 min. pelnė 26 taškus (12/14 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 2/2 baudų), atkovojo 14 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 3 metimus, padarė 2 klaidas ir gavo 3 pražangas.

„Grizzlies“ pergalę lėmė galinga pabaiga – paskutines 7 minutes šeimininkai laimėjo 20:7.

Per šią lemtingą atkarpą lietuvis pelnė 10 taškų.

J.Valančiūnui tai buvo 15-asis dvigubas dviženklis iš eilės.

Lietuvis pasiekė naują klubo rekordą – ankstesnis iki šiol priklausė Zachui Randolphui ir buvo pasiektas 2011.

J.Valančiūnas šį sezoną dvigubą dviženklį rinko jau 39 iš 47 žaistų rungtynių.

Pernai jis sezoną baigė surinkęs irgi 39 dvigubus dviženklius, bet per 70 rungtynių.

„Grizzlies“: Jonas Valančiūnas 26 (12/14 dvitaškių, 14 atk. kam.), Dillonas Brooksas 17 (7 atk. kam.), Graysonas Allenas 14, Ja Morantas 13 (10 rez. perd.).

„Bulls“: Zachas LaVine'as 21 (9 rez. perd.), Thaddeus Youngas 20, Danielis Theisas 18, Nikola Vučevičius 17 (10 atk. kam.).