Domantas Sabonis atliko savo darbą, tačiau „Pacers“ neatsilaikė prieš gerai pažįstamo P. George'o tempiamą „Clippers“

NBA čempionate naktį iš antradienio į trečiadienį Domanto Sabonio atstovaujama „Indianaa Pacers“ (25/28) komanda namuose 115:126 (34:31, 31:36, 32:33, 18:26) pralaimėjo „Los Angeles Clippers“ (38/18) ekipai, kuri pratęsė pergalių seriją iki šešių.

D.Sabonis pelnė 20 taškų.<br> Reuters/Scanpix nuotr.

Apr 14, 2021, 7:07 AM, atnaujinta Apr 14, 2021, 8:10 AM

24-erių lietuvis per 37 min. pelnė 20 taškų (8/13 dvitaškių, 1/4 tritaškių, 1/1 baudų), atkovojo 13 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir padarė 3 klaidas.

Šeimininkų gretose lietuvis šįkart buvo trečias pagal rezultatyvumą po Malcolmo Brogdono (29 tšk.) ir Cario LeVerto (26).

„Clippers“ gretose spindėjo buvęs Indianapolio klubo lyderis Paulas George'as, kuris per 38 min. pelnė net 36 taškus (9/18 dvitaškių, 4/7 tritaškių, 6/6 baudų) ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

Lemtingas buvo paskutinis kėlinys, kurio pradžioje „Clippers“ spurtavo 13:4 ir įgijo dviženklę persvarą 113:101.

Atsilikę „Pacers“ krepšininkai jau nesugebėjo sukurti intrigos ir paliko aikštę nuleista galva.

„Pacers“: Malcolmas Brogdonas 29 (9/10 dvitaškių), Caris LeVertas 26, Domantas Sabonis 20 (8/13 dvitaškių, 13 atk. kam.), T.J. McConnellas 13.

„Clippers“: Paulas George'as 36 (7 atk. kam., 8 rez. perd.), Marcus Morrisas 22, Ivica Zubacas (7 atk. kam.) ir Nicolas Batumas po 14.

„Lietuva tiesiogiai“: kokių klausimų vengia prezidentas G. Nausėda?