J. Valančiūnas pasiekė rekordą, tačiau neįtikėtinas L. Dončičiaus metimas su sirena pražudė „Grizzlies“

Jono Valančiūno atstovaujama „Memphis Grizzlies“ (27/26) patyrė apmaudžią nesėkmę. Naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį vykusiose NBA rungtynėse „Grizliai“ namuose 113:114 (34:32, 26:25, 29:26, 24:31) nusileido „Dallas Mavericks“ (30/24) ekipai, kurioje rungtyniauja du Europos krepšinio talentai – Kristapas Porzingis ir Luka Dončičius. Būtent pastarojo metimas išplėšė pergalę svečiams.

J.Valančiūnui teko nuryti pralaimėjimo piliulę.<br>AP/Scanpix nuotr.
L.Dončičius tapo dvikovos herojumi.<br>USAToday/Scanpix nuotr.
Jonas Valančiūnas surinko dvigubą dviženlį.<br>AFP/Scanpix.com nuotr.
Daugiau nuotraukų (5)

2021-04-15 07:13, atnaujinta 2021-04-15 07:52

Skaudų pralaimėjimą patyręs J.Valančiūnas į savo sąskaitą įsirašė dar vieną dvigubą dviženklį.

213 cm ūgio uteniškis per 33 minutes įmetė 19 taškų (7/12 dvit., 5/8 baud. metim.), atkovojo 15 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir prasižengė 5 kartus.

Tai buvo jau 40-asis lietuvio dvigubas dviženklis šiame sezone. Tiek dvigubų dviženklių viename sezone – naujas jo karjeros rekordas.

Dvikovos kulminacija tapo jų pabaiga, kai likus žaisti 1,8 sek. iki ketvirtojo kėlinio pabaigos „Grizzlies“ dar pirmavo 113:111, tačiau tada prabilo L.Dončičius.

Slovėnas aidint finalinei sirenai pataikė įspūdingą tritaškį metimą ir išplėšė pergalę savo komandai.

Iš viso L.Dončičius prie „Mavericks“ triumfo prisidėjo įmesdamas 29 taškus, atkovodamas 5 kamuolius ir atlikdamas 9 rezultatyvius perdavimus.

K.Porzingis pergalingai pasibaigusioje dvikovoje pelnė 21 tašką ir atkovojo 6 kamuolius.

„Grizzlies“: Graysonas Allenas 23, Jonas Valančiūnas 19, Ja Morantas 17, Dillonas Brooksas 15, Desmondas Bane'as 11.

„Mavericks“: Luka Dončičius 29, Kristapas Porzingis 21, Dwightas Powellas 12, Timas Hardaway jaunesnysis 11.