Lietuviai buvo komandos lyderiais, tačiau „Parma“ pergalės atnešti nepavyko

Šeštadienį vykusiose Vieningosios lygos (VTB) rungtynėse lietuviškoji Permės „Parma“ (10-13) namuose 93:100 nusileido Saratovo „Avtodor“ ekipai (9-14).

Adas Juškevičius.<br>Twitter nuotr.

Apr 17, 2021, 6:05 PM, atnaujinta Apr 17, 2021, 6:06 PM

Nors ir pergalės pavykti nepavyko, Kazio Maskvyčio auklėtiniai po šių rungtynių užsitikrinimo vietą VTB atkrintamosiose.

Abu Permės ekipoje žaidžiantys lietuviai žaidė labai naudingai ir buvo rezultatyviausi komandos nariai.

Adas Juškevičius per 29 minutes pelnė 21 tašką (0/3 dvit., 6/8 trit., 3/4 baudų), atkovojo 2 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Eigirdas Žukauskas per 27 minutes surinko 20 taškų (2/3 dvit., 3/5 trit., 7/9 baudų), atkovojo 5 kamuolius bei atliko 1 rezultatyvų perdavimą.

Pirmoje rungtynių dalyje šeimininkai žaidė geriau ir dar trečiajame kėlinyje turėjo 17 taškų pranašumą, o paskutiniajame ketvirtyje dar 12 taškų persvara. Bet svečiai ginklų nesudėjo, sugrįžo į rungtynes ir sugebėjo iškovoti pergalę.

Po šio dvikovos paaiškėjo, kad „Parma“ turnyrinėje lentelėje užims aštuntą vietą ir ketvirtfinalyje žais su pirmąją vietą užėmusia Sankt Peterburgo „Zenit“.

„Avtodor“ į pergalę vedė Gianas Clavellas, kuris surinko 26 taškus.