D. Sabonis surinko dvigubą dviženklį, tačiau įmušė kamuolį į savo krepšį, o „Pacers“ patyrė pralaimėjimą

Sekmadienio vakarą NBA čempionate Domanto Sabonio atstovaujama „Indiana Pacers“ (26/30) išvykoje 117:129 (23:35, 34:31, 33:28, 27:35) nusileido „Atlanta Hawks“ (31/26) krepšininkams.

D.Sabonis.<br>AP/Scanpix nuotr.

Apr 18, 2021, 10:31 PM, atnaujinta Apr 18, 2021, 10:54 PM

211 cm ūgio lietuvis per 32 ant parketo praleistas minutes įmetė 18 taškų (6/10 dvit., 2/4 trit., atkovojo 15 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, 4 kartus suklydo bei 3 sykius prasižengė.

Rungtynes labai gerai pradėjo šeimininkai. Kol „Pacers“ nerado būdų užpulti, „Hawks“ lengvai rinko taškus ir po Trae Youngo baudų metimų jau pirmavo net 30:10. Visgi Indianos krepšininkams iki kėlinio pabaigos pavyko aptirpdyti skirtumą – 35:23.

Antrajame kėlinyje svečiams į aikštelę gyvybės įnešė atsarginiai žaidėjai. Ypač aktyvus buvo T.J. McConnellis, kuris tiek pats rinko taškus, tiek skirstė rezultatyvius perdavimu komandos draugams ir ekipa sumažino deficitą iki 3 taškų – 43:46. Vėliau estafetę perėmė D.Sabonis, kuris grįžęs į aikštelę sumetė 5 taškus. Visgi du taiklūs T.Heurterio tritaškiai iš eilės lėmė, kad į ilgąją pertrauką svečiai keliavo atsilikdami 57:66.

Kitoje rungtynių pusėje „Pacers“ ir toliau vijosi dvikovos pradžioje paleistus varžovus. Tai galiausiai pavyko pasiekti kėlinio pabaigoje, kai po tritaškį vienas po kito pataikė Malcolmas Brogdonas ir T.J. McConnellis ir komandas skyrė tik vienas taškas (86:87).

Ketvirtajame kėlinyje Indianapolio krepšininkai ir toliau tęsė savo sugrįžimą ir po D.Sabonio taškų baudos aikštelėje rezultatas tapo lygus 105:105. Tačiau „Hawks“ ir vėl paleido trijų tritaškių salvę, kurią užbaigęs T.Youngas ir sugrąžino aikštelės šeimininkams solidų pranašumą – 120:111.

Šiame ketvirtyje D.Sabonis neišvegė ir ypač kurioziškos situacijos. Ketvrtajame kėlinyje, po „Hawks“ gynėjo Trae Youngo baudos metimo, vidurio puolėjas kamuolį įmušė tiesiai į savo krepšį ir pelnė taškus varžovams.

Per likusį laiką lietuvio atstovaujamai „Pacers“ nebepavyko sugrįžti, todėl turėjo pripažinti varžovų pralaimėjimą.

Į pergalę Atlantos komandą vedė T.Youngas, kuris pelnė 30 taškų.

„Pacers“ gretose rezultatyviausiai pasirodė 27 taškus surinkęs M.Brogdonas.

„Hawks“: Trae Youngas 34 (11 rez. perd.), Clintas Capela 25 (24 atk. kam.), Kevinas Huerteris (9 atk. kam.) ir Bogdanas Bogdanovičius  po 23, John Collinsas bei Lou Williamsas po 8.

„Pacers“: Malcolmas Brogdonas 29 ( 8 rez. perd.), Domantas Sabonis (15 atk. kam.) ir T.J. McConnellis po 18, Edmondas Sumneris 14, Carisas LeVertas 11, Mylesas Turneris 9 (11 atk. kam.).