EUROLYGA

Miuncheno „Bayern“ iš Milano išvyksta nusivylęs: „Olimpia“ laimėjo ir antrąjį ketvirtfinalio serijos mačą

Pergalę pirmame mače iš rankų paleidęs Miuncheno „Bayern“ klubas tikėjosi revanšo antroje Eurolygos ketvirtfinalio serijos akistatoje, tačiau ir vėl namie žaidusi Milano „Olimpia“ šventė pergalę, šįkart laimėjo 80:69 (26:12, 21:17, 18:24, 15:16). Tad serijoje iki trijų laimėjimų „Olimpia“ pirmauja 2:0 ir vokiečių komanda, svajojanti apie finalo ketverto mačus, klysti jau neturi šanso.

„Olimpia“ ir „Bayern“ komandų dvikova.<br> IS/Scanpix.com nuotr.

2021-04-22 21:29, atnaujinta 2021-04-23 00:43

Antradienį Miuncheno „Bayern“ klubas jau mintyse buvo įsirašęs pirmąją sėkmę Eurolygos ketvirtfinalio akistatoje su Milano „Olimpia“, tačiau italams tai nepatiko. Jie stebuklingai išsigelbėjo ir serijoje iki trijų laimėjimų pirmauja 1:0. Ketvirtadienį Milane vyksta antrasis šios serijos mačas.

Italai įspūdingai pradėjo mačą, pirmaudami net 20:5. Antrame kėlinyje vaizdas nepasikeitė ir Milano komanda buvo priekyje dvigubai – 42:22.

Nors „Olimpia“ išėjo ilsėtis geros nuotaikos – pirmaujant 47:29, „Bayern“ geriau pailsėjo ir trečiame kėlinyje užkūrė šeimininkams pirtį.

Laimėjo atkarpą 20:8 ir iš Italijos komandos įspūdingos persvaros teliko šeši taškai – 55:49.

Tačiau tuomet antrąją techninę pražangą gavo vokiečių treneris Andrea Trinchieri, svečiai dar bandė kabintis į dvikovą.

Bet po tokio sukrėtimo Ettore Messina kariauna atsilaikė, Kevinas Punteris patraukė ekipą ir ketvirtojo kėlinio pradžioje šeimininkai vėl atitrūko 72:55.

Likus grumtis 2 min. Milano klubas buvo priekyje 80:69 ir iki mačo pabaigos svečiai nesugebėjo sukurti jokio stebuklo.

„Olimpia“: Kevinas Punteris 20 (3/10 dvitaškių), Sergio Rodriguezas 13 (3/7 tritaškių, 4 rez. perd.), Shavonas Shieldsas 12 (0/4 tritaškių), Zachas LeDay‘us 10 (7 atk. kam.), Malcolmas Delaney 9.

„Bayern“: Wade‘as Baldwinas 23 (3/9 tritaškių, 6 atk. kam., 6 rez. perd.), Jalenas Reynoldsas, Vladimiras Lučičius (8 atk. kam., 3/4 tritaškių) ir Jamesas Gistas (7 atk. kam.) po 11.

„Olimpia“ pirmoje ketvirtfinalio akistatoje tik paskutinę ketvirtojo kėlinio sekundę išplėšė pergalę prieš Miuncheno „Bayern“ 79:78 pergalingus taškus pelnė buvęs žalgirietis Zachas LeDay'us.

Šioje akistatoje šeimininkai buvo likvidavę 19 taškų oponentų pranašumą.

Reguliariame sezone abu klubai iškovojo po 21 laimėjimą ir užėmė 4-5 vietas.

Aukščiau stovėjo ir aikštės pranašumą įgijo „Olimpia“, nes pirmame ir antrame mačuose bavarus įveikė 81:79 bei 75:71.

Šios poros laimėtojas finalo ketverto pusfinalyje susigrums su poros – „Barcelona“ ir Sankt Peterburgo „Zenit“ – laimėtoju.