Be skausmus jaučiančio D. Sabonio „Pacers“ palaužė „Pistons“, o „Mavericks“ vėl įkirto be L. Jameso esančiai „Lakers“

NBA šeštadienio vakarą įvyko dviejų lietuviškų klubų akistata, tačiau nė vienas iš tose ekipose žaidžiančių mūsų šalies krepšininkų ant parketo nepasirodė. „Indiana Pacers“ (28/31) klubas, kuriam atstovauja dabar traumuotas Domantas Sabonis, 115:109 (35:25, 23:36, 26:21, 31:27) įveikė „Detroit Pistons“ (18/43). Šioje ekipoje mačui buvo registruotas Deividas Sirvydis, tačiau nuo suolo jis nepakilo.

„Pacers“ žaidėjas Malcomas Brogdonas.<br> ZumaPress/Scanpix.com  nuotr.

Apr 25, 2021, 8:39 AM

Likus kovoti apie 5 minutes Rytų konferencijos autsaideriai „Pistons“ žaidėjai dar turėjo 4 taškų persvarą – 101:97, tačiau tuomet Indianos krepšininkai atsakė spurtu ir atitrūko 8 taškais – 109:101 bei nepaleido pergalės iš rankų.

D.Sabonis vis dar jaučia nugaros skausmus ir negali padėti komandai. Be jo šioje akistatoje nežaidė Mylesas Turneris, todėl Indianapolio ekipa beviltiškai pralaimėjo kovą po krepšiais 39: 62.

„Pistons“ suklydo 18 kartų, o „Pacers“ vos 4.

Indianos komandoje rezultatyvumu labiausiai pasižymėjo trys žaidėjai: Malcolmas Brogdonas pelnė 26 taškus, Carisas LeVertas – 25, Edmondas Sumneris – 22.

„Pistons“ klube 20 taškų ribą peržengė vienintelis Jerami Grantas (25).

„Pacers“: Malcolmas Brogdonas 25 (8 atk. kam.), Carisas LeVertas 25 (0/5 trit.), Edmondas Sumneris 22, Dougas McDermottas 18, Oshae Brissettas 11 (11 atk. kam.), T.J.McConnellis 6 (13 rez. perd.).

„Pistons“: Jerami Grantas 25, Masonas Plumlee 17 (21 atk. kam.), Isaiah Stewartas 13, Cory Josephas ir Joshas Jacksonas – po 12.

Šeštadienį „Dallas Maverics“ (33/26) klubas namie antrąkart iš eilės 108:93 (23:26, 23:32, 33:21, 29:14) pasismagino su „Los Angeles Lakers“ (35/25) krepšininkais.

Antrajame kėlinyje „Mavericks“ turėjo 17 taškų deficitą – 37:54, tačiau po to tik mažino svečių persvarą ir trečiame kėlinyje išlygino rezultatą 79:79.

Galiausiai ketvirtame ketvirtyje „Lakers“ tiesiog sustojo esant rezultatui 93:91, o Dalasas suprtavo 15:2.

Penktadienį „Mavericks“ taip pat namie 115:110 įveikė „Lakers“.

Luka Dončičius nugalėtojams per 39 minutes įmetė 18 taškų (4/9 dvit., 2/6 trit., 4/5 baudų), atliko 13 rezultatyvių perdavimų ir atkovojo 8 kamuolius.

Slovėnas šiame mače užsidirbo keturioliktąją techninę pražangą šiame sezone. Jeigu gaus dar dvi technines pražangas, jis turės praleisti vienas rungtynes.

„Mavericks“ vertėsi be latvio Kristapo Porzingio, kuris prieš dvi dienas susižeidė čiurną, o „Lakers“ vis dar laukia sugrįžtančio po traumos LeBrono Jameso.

„Mavericks“: Dwightas Powellas 25 (9 atk. kam.), Dorianas Finney-Smithas 21, Luka Dončičius 18 (8 atk.kam., 13 rez. perd.), Maximilianas Kleberas 9 (10 atk. kam.).

„Lakers“: Benas McLemore’as 20 (6/10 trit.), Anthony Davisas 17 (0/6 trit.), Dennisas Schroderis 16 (10 rez. perd.), Kyle’as Kuzma 14.

Michaelas Porteris darė viską, kad jo atstovaujama „Denver Nuggets“ (39/21) komanda iškovotų pergalę pergalei namuose – Denveris 129:116 (36:26, 36:24, 30:32, 27:34) susitvarkė su „Houston Rockets“ (15/46).

„Nuggets“ jau po dviejų kėlinių ramiai jautėsi – 72:50 ir be didesnės intrigos užbaigė mačą pergale.

M.Porterio sąskaitoje buvo 39 taškai (5/9 dvit., 8/12 trit., 5/5 baud.) ir 6 atkovoti kamuoliai – tai rezultatyviausias karjeros pasirodymas.

„Nuggets“: Michaelas Porteris 39 (8/12 trit.), Nikola Jokičius 24 (12 rez. perd., 8 atk. kam.), P.J.Dozieris 23 (7 atk. kam.), Jamychalas Greenas 10, Austinas Riversas 9, Aaronas Gordonas 7.

„Rockets“: D.J.Wilsonas 25 (8 atk. kam.), Kelly Olynykas (8 atk. kam., 11 rez. perd.) ir Anthony Lambas – po 21, Kenyonas Martinas 18, Jaeseanas Tate’as 14, Armoni Brooksas 12.