K. Maksvyčio treniruojama „Parma“ liko be FIBA medalių

FIBA Europos taurės mažajame finale sekmadienį Rumunijos Oradėjos CSM ekipa Tel Avive 85:76 (20:15, 25:13, 16:23, 24:25) nugalėjo Permės „Parma“ klubą ir iškovojo bronzą.

K.Maksvytis ir A.Juškevičius.

Apr 25, 2021, 10:10 PM, atnaujinta Apr 26, 2021, 8:03 AM

Kazio Maksvyčio auklėtiniai varžovus toli paleido dar antrajame kėlinyje, kai atsiliko 20:40, bet vėliau sugebėjo grįžti į rungtynes. Rusijos ekipa sugebėjo sumažinti atsilikimą 72:76, tačiau po to pritrūko jėgos.

2003-aisiais įkurtai Rumunijos komandai tai yra istorinis pasiekimas – pirmasis medalis tarptautiniuose turnyruose.

„Parma“ komandoje geriausiai kovojo Eigirdas Žukauskas, per 35 minutes surinkęs 21 tašką (4/7 dvitaškių, 4/9 tritaškių, 1/2 baudos metimo), atkovojęs 7 kamuolius bei surinkęs 21 naudingumo balą.

K.Maksvytis šiame mače ant parketo neleido kertinių gynėjų Ado Juškevičiaus, nes žaidėjas pusfinalyje gavo nedidelę traumą.

Nugalėtojams Artūras Valeika per 13 minučių pelnė 2 taškus.

21 tašką Oradėjos klubui sumetė Aaronas Broussardas (8/11 dvitaškių, 5 atk. kam.), 20 – Giordanas Watsonas, po 13 – Garlonas Greenas (8 atk. kam.) ir Dragas Zekovičius 13 (5 atk. kam.).