Prienų klubas kyla jau į penktąją LKL turnyro lentelės vietą – nuo jo nukentėjo „Dzūkija“

Svarbią pergalę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) pasiekė Prienų „CBet“ komanda, kuri svečiuose 86:82 (26:29, 21:17, 17:20, 22:16) įveikė Alytaus „Dzūkiją“ .

Prienų „Cbet“ ekipa iškovojo pergalę.<br>BNS/LKL nuotr.

Apr 25, 2021, 7:21 PM, atnaujinta Apr 25, 2021, 8:40 PM

Laimėjusi šį mačą Prienų komanda aplenkė Pasvalio „Pieno žvaigždes“ ir pakilo į penktą poziciją turnyro lentelėje.

„Dzūkijos“ komanda pirmavo didesnę rungtynių dalį, tačiau turėtas pranašumas maksimaliai siekė 6 taškus ir stebėti buvo galima visiškai lygių komandų akistatą. 66:64 – trapią persvarą prieš paskutinį kėlinį turėjo aikštės šeimininkai, o Rokas Gadiliauskas aktyviai ėmė rinkti taškus „CBet“ klubui – 68:68.

Simas Jarumbauskas stojo mesti baudų ir jas abi pataikė (70:68), o Dominykas Domarkas su Martynu Pacevičiumi skirtumą augino – 77:70.

Vytenis Čižauskas turėjo progą mesti svarbius tris baudų metimus ir juos pataikė (76:80), tą patį darė ir Artūras Jomantas – 78:80.

Liko kiek daugiau nei 2 minutės, Ignas Sargiūnas pataikė iš toli, bet komandos keitėsi klaidomis ir netiksliais metimais, tad „CBet“ turėjo trapią persvarą – 83:78.

M.Pacevičius pridėjo dar vieną baudą, bet jam atsakė A.Jomantas, tad dzūkai turėjo 35 sek. išsigelbėti – 80:84. Vis tik jų neužteko – baudas sumetė D.Domarkas, o G.Staniulio taškai nieko nebekeitė.

Martynas Pacevičius pelnė 19 taškų, atkovojo net 15 kamuolių ir surinko 29 naudingumo balus. Visose šiose grafose jis fiksavo karjeros skaičius.

Giedrius Staniulis gerino karjeros naudingumo rekordą „Betsafe-LKL“, kai pelnė 22 taškus, atkovojo 13 kamuolių ir surinko 44 naudingumo balus. Tam pakako 30 minučių.

G.Staniulio šou šį sezoną nusileidžia tik Elvaro Fridrikssono 51 naudingumo balo pasirodymui Šiauliuose.