Kelionių nuovargis: J. Valančiūnas nenustūmė N. Jokičiaus, o „Grizzlies“ nepralaužė „Nuggets“ gynybos

NBA čempionate naktį iš pirmadienio į antradienį Jono Valančiūno atstovaujamas „Memphis Grizzlies“ (31/29) klubas svečiuose 96:120 (18:21, 35:37, 22:27, 21:35) pralaimėjo „Denver Nuggets“ (40/21) komandai ir užbaigė septynių išvykų maratoną.

N.Jokičius atakuoja per J.Valančiūną.<br> AP/Scanpix nuotr.

Apr 27, 2021, 6:54 AM, atnaujinta Apr 27, 2021, 8:54 AM

Memfio komanda per šią seriją iškovojo 4 pergales ir patyrė 3 pralaimėjimus. Kelionės truko dešimt dienų.

Denveryje J.Valančiūnas žaidė antrąsias rungtynes po smegenų sukrėtimo ir tai buvo vienas prastesnių sezono mačų lietuviui.

28-erių J.Valančiūnas per 23 min. surinko 13 taškų (6/9 dvitaškių, 1/2 baudų), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, tris sykius prasižengė ir padarė tris klaidas.

Vos 3 atkovoti kamuoliai – prasčiausias lietuvio rezultatas šį sezoną.

Pagal atkovotus kamuolius jis yra ketvirtas NBA – 12,3 per rungtynes.

J.Valančiūnui teko grumtis su serbu N. Jokičiumi, kuris per 30 min. pelnė 24 taškus (4/9 dvitaškių, 2/3 tritaškių, 10/10 baudų), atkovojo 15 kamuolių ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus, nors 6 sykius suklydo.

Po trijų kėlinių „Grizzlies“ atsiliko 75:85, bet visa intriga dingo ketvirtojo kėlinio pradžioje, kai šeimininkai spurtavo 12:0 ir rezultatas tapo 77:97.

„Nuggets“: Michaelas Porteris 31 (9/13 dvitaškių, 3/6 tritaškių, 7 atk. kam.), Nikola Jokičius 24 (15 atk. kam., 5 rez. perd.), Aaronas Gordonas 15, Paulas Millsapas 12.

„Grizzlies“: Ja Morantas 27 (10/11 dvitaškių, 7/9 baudų, 6 atk. kam., 6 rez. perd.), Jonas Valančiūnas 13 (6/9 dvitaškių, 3 atk. kam.), Jarenas Jacksonas 10 (7 atk. kam.), Dillonas Brooksas 9.