„Bayern“ sušvelnino Eurolygos atkrintamųjų serijos rezultatą

Miuncheno „Bayern“ klubas lieka kovoje dėl vietos Eurolygos finaliniame ketverte. Vokiečiai trečiadienį namuose iškovojo pergalę prieš Milano „Olimpia“ 84:79 (23:9, 16:26, 25:16, 20:28) taip ketvirtfinalio serijos iki trijų pergalių rezultatą sušvelnindami 1-2.

Karštas mūšis Miunchene: „Bayern“ – „Olimpia“.<br>IS/Scanpix.com nuotr.

2021-04-28 21:38, atnaujinta 2021-04-28 23:53

Šeimininkai į priekį šovė dar pirmoje mačo dalyje, kai susikrovė dviženklį pranašumą – 23:9. Tiesa, Milano krepšininkai greitai atsitiesė ir sumažino deficitą – 35:39.

Vis dėlto „Bayern“ po ilgosios pertraukos grįžo su nauja energija ir ėmė šluoti varžovus nuo kelio.

Po trijų kėlinių vokiečių pranašumas vėl išaugo – 64:51. Lemiamo ketvirčio metu italamas keletą kartų pavyko sumažinti skirtumą iki vienženklio skaičiaus, tačiau „Bayern“ nepaleido rungtynių ir iškovojo svarbią pergalę.

Šeimininkų komandoje galingai žaidė serbas Vladimiras Lučičius, kuris pelnė 26 taškus, atkovojo 7 kamuolius ir surinko 34 naudingumo balus.