„Grizzlies“ pergalės vaisių nenuskynė, tačiau J. Valančiūnas buvo rezultatyviausias komandoje

Naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį vykusiose NBA rungtynėse Jono Valančiūno atstovaujama „Memphis Grizzlies“ (31/30) ekipa turėjo nuryti pralaimėjimo piliulę. Memfio klubas namuose 109:130 (23:38, 23:36, 37:28, 26:28) krito prieš „Portland Trail Blazers“ (34/28 krepšininkus.

J.Valančiūnas įmetė 19 taškų.<br>AFP/Scanpix nuotr.

Apr 29, 2021, 6:52 AM, atnaujinta Apr 29, 2021, 6:55 AM

„Grizlių“ gretose rezultatyviausiai sužaidė J.Valančiūnas.

213 cm ūgio vidurio puolėjas iš Lietuvos per 25 minutes ant parketo praleistas minutes įmetė 19 taškų (7/11 dvit., 1/2 trit., 2/2 baud. metim.), atkovojo 6 kamuolius ir 3 kartus prasižengė.

Svečiai savo pranašumą ėmė demonstruoti dar pirmoje dvikovos pusėje. Antrajame kėlinyje komandas vienu metu skyrė net 33 taškų skirtumas – 71:38.

Rimtų problemų gynyboje turėjusi lietuvio atstovaujama ekipa stebuklo po ilgosios pertraukos nesukūrė – „Trail Blazers“ ir toliau išliko pirmaujančio klubo vaidmenyje ir dviženklę persvarą išsaugojo iki pat akistatos pabaigos.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose sužaidė C.J. McCollumas, kuris įmetė 26 taškus (6/9 dvit., 4/6 trit.) ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Šiuo metu abi ekipos Vakarų konferencijos turnyrinėje lentelėje rikiuojasi greta. „Trail Blazers“ su 34 pergalėmis užima septintąją vietą, tuo tarpu „Grizzlies“ su 31 pergale liko aštuntoje pozicijoje.

„Grizzlies“: Jonas Valančiūnas 19, Dillonas Brooksas 18, Jarenas Jacksonas 13, Ja Morantas 10.

„Blazers“: C.J. McCollumas 26, Normanas Powellas 24, Damianas Lillardas 23, Carmelo Anthony 18, Jusufas Nurkičius 15.