NBA naktis: rekordą pagerinusi „Jazz“ puolimo mašina ir 11 metų „Suns“ laukta akimirka

Naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį NBA buvo sužaista dešimt rungtynių. Vieneriose iš jų itin galingą puolimą demonstravusi „Utah Jazz“ (45/17) ekipa nepasigailėjo savo varžovų.

„Jazz“ krepšininkai pagerino klubo rekordą. <br>USAToday/Scanpix nuotr.

Apr 29, 2021, 8:08 AM, atnaujinta Apr 29, 2021, 8:11 AM

Jutos klubas išvykoje 154:105 (30:27, 46:17, 40:30, 38:31) nušlavė „Sacramento Kings“ (25/37) krepšininkus.

Antrajame kėlinyje aukštesnę pavarą įjungusi „Jazz“ į ilgąją pertrauką išėjo pirmaudama triuškinančiu pranašumu – 76:44.

Po pertraukos svečiai nemažino apsukų ir sužaidė dar rezultatyvesnę antrąją rungtynių pusę, per kurią savo varžovams įmetė 78 taškus.

Net 154 taškus pelniusi ir užtikrintą pergalę iškovojusi „Jazz“ taip pat pagerino klubo rekordą. Iki tol Jutos ekipa priešininkams daugiausiai buvo įmetusi 153 taškus. „Jazz“ tai padarė 1978-ųjų metų sezone.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai sužaidė Bojanas Bogdanovičius, kuris įmetė 24 taškus (6/11 dvit., 1/5 trit., 9/10 baud. metim.).

Šiuo metu „Jazz“ su 45 pergalėmis rikiuojasi pirmoje Vakarų konferencijos turnyrinės lentelės pozicijoje.

„Kings“: Richaunas Holmesas ir Buddy Hieldas po 18, Justinas Jamesas 16, Tyrese'as Haliburtonas 13.

„Jazz“: Bojanas Bogdanovičius 24, Jordanas Clarksonas 23 Georgesas Niangas 19, Mattas Thomasas 17.

Ne tokią įspūdingą, tačiau ne ką mažiau saldžią pergalę šią naktį iškovojo ir „Phoenix Suns“ (44/18) ekipa, kuri savo aikštėje 109:101 (39:31, 24:22, 23:27, 23:21) įveikė „Los Angeles Clippers“ (43/21) klubą ir po šios pergalės užsitikrino vietą NBA atkrintamosiose varžybose.

Paskutinį kartą šiame etape „Suns“ rungtyniavo dar 2010-ųjų metų sezone.

Į pergalę prieš „Clippers“ aikštelės šeimininkus vedė Chrisas Paulas, kuris įmetė 28 taškus (6/7 dvit., 4/8 trit., 4/4 baud. metim.), atkovojo 3 kamuolius ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

„Suns“: Chrisas Paulas 28, Devinas Bookeris 21, Cameronas Payne‘as 15, Mikalas Bridgesas ir Frankas Kaminsky po 13.

„Clippers“: Paulas George‘as 25 , Marcusas Morrisas 16, Ivica Zubacas 14, Terance‘as Mannas 12.