Domantas Sabonis apie dvi savaites stabdžiusią traumą: „Važiavau testuotis ir pajutau skausmą“

Šešerias rungtynes per dvi savaites praleidęs Domantas Sabonis sugrįžo į NBA arenas galingu trigubu dviženkliu, kuris naktį iš šeštadienio į sekmadienį paženklino įspūdingą „Indiana Pacers“ pergalę 152:95 per akistatą svečiuose su „Oklahoma City Thunder“.

D.Sabonis surinko trigubą dviženklį.<br>AP/Scanpix nuotr.

May 2, 2021, 1:12 PM, atnaujinta May 2, 2021, 1:19 PM

Pergalė 57 taškų skirtumu – didžiausia klubo istorijoje, o D.Sabonis prie jos prisidėjo 26 taškais, 19 atkovotų kamuolių ir 14 rezultatyvių perdavimų.

24-erių lietuvis pasiekė asmeninį rezultatyvių perdavimų rekordą NBA arenose.

D.Sabonis jau iki pertraukos buvo surinkęs trigubą dviženklį (22 taškus, 11 atkovotų kamuolių ir 11 rezultatyvių perdavimų), o tai iki jo buvo padarę NBA rungtynėse tik Nikola Jokičius ir Russellas Westbrookas.

Po mačo D.Sabonis atskleidė, kokia trauma jam neleido rungtyniauti dvi savaites.

„Net nežinau, kaip susižeidžiau. Vieną rytą važiavau testuotis (žaidėjams nuolat atliekami COVID-19 testai) ir pajutau skausmą“, – sakė D. Sabonis.

Nugaros skausmų gydymasis užtruko.

„Pirmąsias tris keturias dienas negalėjau būti su komanda. Sunku buvo net atsikelti iš lovos ir daugiau pajudėti. Tas dienas vaikščiodavau labai nedaug.

Kai tik skausmai aprimo, grįžau į treniruotes. Pradėjau treniruotis metimus, man buvo atliekamos įvairios procedūros. Taip po truputį ir pavyko įsibėgėti“, – pasakojo D.Sabonis.

Sugrįžimo rungtynėse lietuvis aikštėje praleido 30 minučių.

„Nustebau, kad pirmajame kėlinyje visai nejaučiau nuovargio. Galvojau, kad bus sunkiau kvėpuoti, bet trenerių štabas atliko puikų darbą ir padėjo man išlaikyti ritmą“, – teigė D.Sabonis.

„Pacers“ puolėją nustebino, kad „Thunder“ visai nesipriešino ir leido laisvai atakuoti krepšį.

„Nieko panašaus neteko matyti profesionalų lygio varžybose. Mes tiesiog smaginomės aikštėje ir net nekreipėme dėmesio į rezultatą.

Žaidėme savo žaidimą, stengėmės būti agresyvūs, o tuomet nutinka gerų dalykų.

Aš bandžiau rasti laisvus komandos draugus, kurie pataikė metimus“, – pasakojo D.Sabonis.