Lengvą „Žalgirio“ pergalę Kaune prieš „Nevėžį“ paženklino P. Jankūno jubiliejus

LKL čempionato rungtynėse sekmadienį Kaune „Žalgiris“ (30/3) sutriuškino paskutinę vietą užimančius Kėdainių „Nevėžio“ (9/25) krepšininkus 99:66 (30:18, 19:16, 25:13, 25:19), o kauniečių kapitonas Paulius Jankūnas pasiekė istorinę ribą LKL.

P.Jankūnas sužaidė 500-ąsias rungtynes LKL čempionate.<br>zalgiris.lt nuotr.
 P.Jankūnas sužaidė 500-ąsias rungtynes LKL čempionate.<br>G.Šiupario nuotr.
„Žalgiris“ jau laimėjo LKL reguliarųjį sezoną..<br>G.Bitvinsko nuotr.
Daugiau nuotraukų (4)

May 2, 2021, 5:00 PM, atnaujinta May 2, 2021, 8:09 PM

„Žalgirio“ krepšininkai ketvirtą kartą šį sezoną sutriuškino Kėdainių ekipą, nors šalies čempionų gretose nerungtyniavo Marius Grigonis ir Thomasas Walkupas.

Ypatingos šios rungtynės buvo Kauniečių kapitonui Pauliui Jankūnui, kuris sužaidė savo 500-ąsias rungtynes LKL čempionate.

Per jas P.Jankūnas pelnė 5 taškus ir atkovojo 5 kamuolius.

„Žalgiris“ jau prieš pora dienų užsitikrino pirmą vietą reguliariajame sezone, o Kėdainių ekipa žengia paskutinė.

„Žalgiris“ nuo pirmų minučių įrodinėjo savo pranašumą. Kauniečių spurtas 11:0 leido išsiveržti į priekį ir jau po pirmų 10 minučių šeimininkai turėjo solidų pranašumą 30:18.

Antrajame kėlinyje kauniečiai ir toliau kontroliavo įvykius aikštėje, o po dviejų kėlinių turėjo užtikrintą pranašumą – 49:34.

Per pertrauką svečiai iš Kėdainių stebuklų nesukūrė – kauniečiai toliau didino pranašumą. Paskutinės 10 minučių buvo tik formalumas – Kėdainių krepšininkams nepavyko sumažinti atsilikimo.

„Žalgiris“: Nigelas Hayesas 15, Augustine'as Rubitas 14 (7 atk. kam.), Joffrey Lauvergne'is 10 (9 akt. kam), Artūras Milaknis ir Martinas Gebenas po 9.

„Nevėžis“: Arielis Hukporti 17, Martynas Pocevičius 13, Julius Jucikas 10.

Geriausios ir blogiausios LKL komandų rungtynėse intrigos nebuvo iš anksto: „Žalgiris“ jau užsitikrino pirmąją vietą, o „Nevėžis“ jau neturi realių galimybių pakilti iki atkrintamųjų varžybų.

Be to, LKL panaikino pavojų iškristi į NKL, todėl kėdainiškiai per likusias trejas rungtynes gali žaisti savo malonumui.

„Nevėžis“ laimi retai, tačiau jo nenuspėjamą būdą jau dukart pajuto Panevėžio „Lietkabelis“.