„Dzūkija“ iškovojo žūtbūtinę pergalę LKL

Itin svarbią pergalę prieš tiesioginius varžovus dėl patekimo į atkrintamąsias antradienį „Betsafe-LKL“ čempionate iškovojo Alytaus „Dzūkija“. Nikolos Vasiljevo auklėtiniai namuose 96:85 (21:25, 21:13, 34:22, 20:25) patiesė Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ ekipą.

Simas Jasaitis<br>G.Šiupario nuotr.
Alytaus „Dzūkija“ iškovojo pergalę.<br>G.Šiupario nuotr.

May 4, 2021, 8:28 PM, atnaujinta May 4, 2021, 9:01 PM

Dzūkams ši pergalė leido išlikti kovoje dėl kelialapio į atkrintamasias akistatas. Alytaus ekipa gali pergalių skaičiumi susilyginti su „Šiaulių“ ekipa ir turėdami tarpusavio rungtynių pranašumą, gali patekti tarp 8 stipriausių reguliaraus sezono komandų.

Po pirmojo kėlinio svečių iš Pasvalio susikurtą pranašumą (25:21) šeimininkai greitai persvėrė į savo pusę. „Dzūkijos“ krepšininkai nuo pirmojo kėlinio pabaigos žaidė kaip iš natų. Varžovus privertė klysti, o patys išnaudojo visas galimybes ir po dviejų kėlinių pranašumą laikė jau savo rankose – 42:38.

Antroji rungtynių pusė prasidėjo uraganiniu alytiškiu puolimu. Šeimininkai surengė spurtą 13:0 ir susikūrė solidų pranašumą (61:43).

Iš viso trečiajame kėlinyje „Dzūkijos“ krepšininkai pelnė net 34 taškus ir prieš lemiamą kėlinį turėjo 16 taškų persvarą – 76:60.

Paskutinis ketvirtis sėkmingesnis buvo „Pieno žvaigždžių“ komandai. Pasvaliečiai sumažino atsilikimą, tačiau prieš tai šeimininkų susikurtas pranašumas leido jiems jaustis daug užtikrinčiau ramiai užbaigti rungtynes. Alytaus „Dzūkija“ iškovojo pergalę – 96:85.

„Dzūkija“: Vytenis Čižauskas 24, Artūras Jomantas 23, Giedrius Staniulis 17 (14 atk. kam.), Simas Jasaitis 11, Paulius Danisevičius (9 rez. perd., 7 kld.).

„Pieno žvaigždės“: Paulius Petrilevičius 17 (7 atk. kam.), Yannickas Franke, Edgaras Želionis (8 atk. kam.)ir Jahennsas Manigat – po 14.