Galingai dėl kamuolių kovojęs J. Valančiūnas į savo sąskaitą įsirašė dvigubą dviženklį

Ties atkrintamųjų varžybų riba balansuojanti Jono Valančiūno atstovaujama „Memphis Grizzlies“ (32/32) patyrė antrąją nesėkmę paeiliui.

J.Valančiūnas atkovojo 16 kamuolių.<br>AFP/Scanpix nuotr.

May 4, 2021, 7:11 AM, atnaujinta May 4, 2021, 7:12 AM

„Grizliai“ namuose 104:118 (22:25, 36:44, 22:28, 24:21) nusileido šiame sezone spindinčiai „New York Knicks“ (37/28) ekipai.

Memfio klubo gretose J.Valančiūnas per 35 minutes įmetė 11 taškų (4/8 dvit., 3/3 baud.), atkovojo 16 kamuolių ir blokavo 3 varžovų metimus.

Mažiausiai taškų visoje lygoje praleidžianti „Knicks“ į klampų žaidimą įvėlė ir „Grizzlies“ klubą.

Antrajame kėlinyje inciatyvą perėmę svečiai savo varžovams neleido pirmauti nė karto nuo ketvirčio pradžios iki pat finalinės rungtynių sirenos.

Dvikovos pabaigoje lietuvio ekipa dar bandė kibti varžovams į atlapus, tačiau priešininkų šturmą atlaikiusi „Knicks“ iškovojo trečiąją pergalę iš eilės.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai sužaidė Julius Randle'as, kuris įmetė 28 taškus (4/15 dvit., 5/8 trit., 5/5 baud. metim.), atkovojo 6 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Šiuo metu „Grizzlies“ Vakarų konferencijoje užima devintąją vietą, tuo tarpu „Knicks“ Rytų konferencijoje rikiuojasi ketvirta.

„Grizzlies“: Dillonas Brooksas 25, Desmondas Bane'as 22, Jarenas Jacksonas 15, Kyle'as Andersonas 13, Jonas Valančiūnas 11.

„Knicks“: Juliusas Randle'as 28, Derrickas Rose'as 25, R.J. Barrettas 15, Reggie Bullockas 13, Elfridas Paytonas 10.